
Автомобіль на акумуляторі Audi R8 Spyder, білий
17 653,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41838
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Audi R8 Spyder Білий |
| Двигун | 2 x 45 Вт |
| Акумулятор | 2 x 6V/7Ah |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Амортизатори | 2 x ззаду |
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | Так |
| Сидіння |
|
| Відкриття дверей | Так |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 18 кг |
| Розмір коробки | 123 х 63 х 35 см |
| Вага коробки | 22 кг |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| оформлення | 8 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Зарядний пристрій із діодом контролю заряду батареї (1000 мА) | |
| Чохол для автомобіля | |
| USB PenDrive 1 Гб з навчальним відео | |
| Кабель MiniJack |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Audi |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | tak |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 6V/7.2Ah |
| Амортизатор | зад |
| Аудіо-панель | MP3;Bluetooth;AUX |
| Вес (кг) | 18 |
| Вид транспортного засобу | Автомобілі |
| Висота сидіння, см | 30 |
| Висота, см | 50 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 35 |
| Довжина, см | 112 |
| Додаткові аксесуари | кабель MiniJack;чохол |
| Диаметр колес | 25 |
| Звукові ефекти | клаксон;завантажені мелодії |
| Кліренс, см | 8 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Цвет | Белый |
| Количество аккумуляторов | 2 |
| Количество двигателей | 2 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Марка | Audi |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | перед;зад |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 10 |
| Ширина сидіння, см | 18 |
| Ширина, см | 68 |
Информация для заказа
- Цена: 17 653,90 ₴


