
Джип на акумуляторі 4x4 Mercedes Benz Unimog, червоний
26 838,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41857
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Mercedes Benz UNIMOG |
| Двигун | 4 x 10000 об/хв, |
| Драйв | 2 режими - 4 або 2 двигуна (перемикач), |
| Акумулятор | 12V/14Ah, |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Амортизатори | назад, Регульована задня підвіска. |
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду акумулятора | так, |
| старт | Перемикач з підсвічуванням |
| Сидіння |
|
| Стовбур |
|
| Відкриття дверей | так, |
| Транспортна ручка | Складана ручка для транспортування, |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 33 кг, |
| Розмір коробки | 128 х 80 х 46 см, |
| Вага коробки | 38,6 кг, |
| Максимальне навантаження | 35 кг, |
| оформлення | 27 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Зарядний пристрій 12V1500mA | |
| Покриття транспортного засобу, | |
| USB PenDrive 1 Гб з навчальним відео | |
| Кабель MiniJack |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mercedes-Benz |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | tak |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/14AH |
| Амортизатор | зад |
| Аудіо-панель | MP3;Bluetooth;AUX;USB |
| Вес (кг) | 33 |
| Вид транспортного засобу | Джипи |
| Висота сидіння, см | 22 |
| Висота, см | 88 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 51 |
| Довжина, см | 127 |
| Додаткові аксесуари | кабель MiniJack;чохол |
| Додаткові характеристики | ручка для транспортування |
| Диаметр колес | 37 |
| Кліренс, см | 27 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Цвет | Алый |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 4 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 35 |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Мощность двигателя | 10000RPM |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | перед;зад |
| Сидячі місця | 2 |
| Товщина коліс, см | 14 |
| Ширина сидіння, см | 36 |
| Ширина, см | 85 |
Информация для заказа
- Цена: 26 838,90 ₴


