
Автомобіль на акумуляторі Mercedes Benz SLC300, червоний
11 328,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41864
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Автомобіль Mercedes BENZ SLC300 |
| Двигун | 2x30 Вт |
| Акумулятор | 2 x 6V/4,5Ah |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| старт | Кнопка |
| Відкриття дверей | Так + Блокувати |
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 11,6 кг |
| Розмір коробки | 108 х 56 х 29 см |
| Вага коробки | 15,7 кг |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| оформлення | 7,5 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| зарядний пристрій, | |
| віддалений, | |
| Справа. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mercedes-Benz |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | - |
| Аккумулятор | 6V/4.5Ah |
| Аудіо-панель | MP3;SD;USB |
| Вес (кг) | 12 |
| Вид транспортного засобу | Автомобілі |
| Висота сидіння, см | 23 |
| Висота, см | 47 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 33 |
| Довжина, см | 101 |
| Додаткові аксесуари | чохол |
| Диаметр колес | 19 |
| Звукові ефекти | Завантажені мелодії |
| Кліренс, см | 7.5 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Цвет | Алый |
| Количество аккумуляторов | 2 |
| Количество двигателей | 2 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Мощность двигателя | 30 Вт |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | перед |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 7 |
| Ширина сидіння, см | 18 |
| Ширина, см | 65 |
Информация для заказа
- Цена: 11 328,90 ₴


