
Автомобіль на акумуляторі 4x4 Mercedes-Benz GT R, лакований, синій
28 763,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41870
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Mercedes-Benz GTR 4x4 пофарбований в зелений колір |
| Двигун |
|
| Акумулятор | 2 x 12 В/7 Ач, |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Амортизатори |
|
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | ТАК, |
| старт | Вимикач з підсвічуванням, |
| Сидіння |
|
| Відкриття дверей | Так + заблокувати, |
| Додаткові функції | Потік повітря, активований окремим перемикачем, |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 26 кг |
| Розмір коробки | 131 х 73 х 37,5 см, |
| Вага коробки | 32 кг, |
| Максимальне навантаження | 30 кг, |
| оформлення | 11 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| Зарядний пристрій з діодом контролюючого заряд акумулятора 1500mAh, | |
| Покриття транспортного засобу, | |
| USB PenDrive 1 Гб з навчальним відео, | |
| Кабель MiniJack, | |
| Пульт дистанційного керування. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mercedes-Benz |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | tak |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/7Ah |
| Амортизатор | перед;зад |
| Аудіо-панель | MP3;дисплей MP4;AUX;SD;USB |
| Вес (кг) | 31.5 |
| Вид транспортного засобу | Автомобілі |
| Висота сидіння, см | 30 |
| Висота, см | 53.5 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 25 |
| Довжина, см | 130 |
| Додаткові аксесуари | кабель MiniJack;чохол |
| Додаткові характеристики | повітряний потік |
| Диаметр колес | 25 |
| Звукові ефекти | клаксон;завантажені мелодії |
| Кліренс, см | 11 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Цвет | Зелёный |
| Количество аккумуляторов | 2 |
| Количество двигателей | 4 |
| Лакування | + |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Мощность двигателя | 13000RPM |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | перед;зад |
| Сидячі місця | 2 |
| Товщина коліс, см | 10 |
| Ширина сидіння, см | 20 |
| Ширина, см | 78 |
Информация для заказа
- Цена: 28 763,90 ₴


