
Автомобіль на акумуляторі BMW X6M, лакований, червоний
22 548,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41888
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | BMW X6M пофарбований в червоний колір |
| Двигун |
|
| Акумулятор | 2 x 6V/7Ah, |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Амортизатори | 2 x ззаду, |
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | так, |
| старт | Перемикач з підсвічуванням і звуками двигуна, |
| Відкриття дверей | Так + дверний замок, |
| Сидіння |
|
| Транспортна ручка | брак |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 20 кг, |
| Розмір коробки | 117 см x 64 см x 44 см, |
| Вага коробки | 24 кг, |
| Максимальне навантаження | 30 кг, |
| оформлення | 12,5 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| зарядний пристрій 12 В/1000 мАг з індикатором заряду акумулятора, | |
| Кабель Mini Jack | |
| флешка USB з навчальним відео, | |
| Справа, | |
| пульт дистанційного керування, |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BMW |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 6V/7.2Ah |
| Амортизатор | зад |
| Аудіо-панель | MP3;AUX;SD;USB |
| Вес (кг) | 20 |
| Вид транспортного засобу | Автомобілі |
| Висота сидіння, см | 31 |
| Висота, см | 60 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 39 |
| Довжина, см | 116 |
| Додаткові аксесуари | кабель MiniJack;чохол |
| Диаметр колес | 26 |
| Звукові ефекти | завантажені мелодії;звук запуску двигуна |
| Кліренс, см | 12.5 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Цвет | Алый |
| Количество аккумуляторов | 2 |
| Количество двигателей | 2 |
| Лакування | + |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Марка | BMW |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | перед;зад |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 10 |
| Ширина сидіння, см | 19 |
| Ширина, см | 77 |
Информация для заказа
- Цена: 22 548,90 ₴


