
Автомобіль на акумуляторі Bugatti Divo, білий
20 073,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41890
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Bugatti Divo |
| Двигун |
|
| Акумулятор | 12V/7Ah, |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Амортизатори |
|
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | так, |
| старт | Перемикач із підсвічуванням і звуком двигуна, |
| Відкриття дверей |
|
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 19 кг |
| Розмір коробки | 131 х 63 х 35 см |
| Вага коробки | 23,5 кг |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| оформлення | 7 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Зарядний пристрій з діодом контролю рівня заряду акумулятора, | |
| Чохол для автомобіля | |
| Кабель Mini Jack | |
| Пульт дистанційного керування. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bugatti |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/7Ah |
| Амортизатор | перед;зад |
| Аудіо-панель | MP3;AUX;SD;USB |
| Вес (кг) | 19 |
| Вид транспортного засобу | Автомобілі |
| Висота сидіння, см | 28 |
| Висота, см | 47 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 36 |
| Довжина, см | 132 |
| Додаткові аксесуари | кабель MiniJack;чохол |
| Диаметр колес | 22 |
| Звукові ефекти | клаксон;завантажені мелодії;звук запуску двигуна |
| Кліренс, см | 7 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Цвет | Белый |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 2 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Марка | Bugatti |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | перед;зад |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 9 |
| Ширина сидіння, см | 20 |
| Ширина, см | 72 |
Информация для заказа
- Цена: 20 073,90 ₴


