
Автомобіль на акумуляторі BMW M6 GT3, білий
20 788,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41895
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Автомобіль BMW M6 GT3 |
| Двигун | 2x6V |
| Акумулятор | 12В/7Аг |
| Дистанційний | 2.4G 3 швидкості + зупинка |
| Колеса | EVA - 25 х 9 см |
| Амортизатори | Спереду назад |
| Їзда | Вперед, назад, повільний старт, 3 швидкості |
| вогні | Світлодіод, фронт, перемикач |
| Обладнання | |
| Аудіо панель | MP3, AUX, USB, Bluetooth + звуки керма |
| Індикатор заряду | ТАК |
| старт | Кнопка на панелі |
| Сидіння | Екошкіра, Ремінці - 36х26х20 см |
| Відкриття дверей | Так |
| Транспортна ручка | Ручка + додаткові гумові колеса |
| Додаткові можливості | Потік повітря з двох отворів |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу | 131х64х46 см |
| Вага транспортного засобу | 19 кг |
| Розмір коробки | 135,5х65х34,5 см |
| Вага коробки | 23,2 кг |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| оформлення | 9 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Зарядний пристрій з діодним контролем заряду акумулятора 15V800mA | |
| Чохол для автомобіля | |
| Кабель MiniJack |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BMW |
| Цвет | Белый |
| Марка | BMW |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/7Ah |
| Амортизатор | перед;зад |
| Аудіо-панель | MP3;Bluetooth;AUX;USB |
| Вес (кг) | 19 |
| Вид транспортного засобу | Автомобілі |
| Висота сидіння, см | 20 |
| Висота, см | 46 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 36 |
| Довжина, см | 131 |
| Додаткові аксесуари | кабель MiniJack;чохол |
| Додаткові характеристики | повітряний потік |
| Диаметр колес | 25 |
| Звукові ефекти | Завантажені мелодії |
| Кліренс, см | 9 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 2 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Мощность двигателя | 6V |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | перед |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 9 |
| Ширина сидіння, см | 26 |
| Ширина, см | 64 |
Информация для заказа
- Цена: 20 788,90 ₴


