
Джип на акумуляторі двомісний Lexus LX570, синій лакований
31 128,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41901
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | LEXUS LX570 Фарбований синій |
| Двигун |
|
| Драйв | 2 режими - привід 4 або 2 двигуна (перемикач), |
| Акумулятор | 2 x 12 В/7 Ач, |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Амортизатори | назад, |
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду акумулятора | так, |
| старт | 2 позиційна клавіша, |
| Сидіння |
|
| Стовбур |
|
| Відкриття дверей | так, |
| Транспортна ручка | Транспортна ручка на спині, |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 30 кг, |
| Розмір коробки | 138 х 74 х 48 см, |
| Вага коробки | 36 кг, |
| Максимальне навантаження | 35 кг, |
| оформлення | 14 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Зарядний пристрій 1500mA | |
| Покриття транспортного засобу, | |
| USB PenDrive 1 Гб з навчальним відео | |
| Кабель MiniJack | |
| Пульт дистанційного керування |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lexus |
| Цвет | Синий |
| Марка | Lexus |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/7Ah |
| Амортизатор | зад |
| Аудіо-панель | Панель SPORT зі звуками автомобіля |
| Вес (кг) | 30 |
| Вид транспортного засобу | Джипи |
| Висота сидіння, см | 31 |
| Висота, см | 64 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 48 |
| Довжина, см | 135 |
| Додаткові аксесуари | кабель MiniJack;чохол |
| Додаткові характеристики | багажник;ключик;ручка для транспортування |
| Диаметр колес | 31 |
| Звукові ефекти | клаксон |
| Кліренс, см | 14 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Количество аккумуляторов | 2 |
| Количество двигателей | 4 |
| Лакування | + |
| Максимальне навантаження, кг | 35 |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | 5-ти точковий |
| Світло | Верхнє |
| Сидячі місця | 2 |
| Товщина коліс, см | 12.5 |
| Ширина сидіння, см | 21 |
| Ширина, см | 87 |
Информация для заказа
- Цена: 31 128,90 ₴


