
Автомобіль на акумуляторі 4x4 Mercedes Benz AMG SL63, червоний
18 478,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41918
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Mercedes Benz AMG SL63 |
| Двигун | 4x35 Вт |
| Акумулятор | 12V14Ah |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Амортизатори | Назад |
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | Так |
| старт | Перемикач із звуками двигуна, |
| Сидіння |
|
| Відкриття дверей | Так |
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 19,5 кг, |
| Розмір коробки | 128 x 66 x 32,5 см, |
| Вага коробки | 24,5 кг, |
| Максимальне навантаження | 35 кг, |
| оформлення | 10 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Зарядний пристрій | |
| Кабель Mini Jack | |
| Дистанційний | |
| Справа |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mercedes-Benz |
| Цвет | Красный |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | tak |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V14Ah |
| Амортизатор | зад |
| Аудіо-панель | MP3;Bluetooth;AUX;USB |
| Вес (кг) | 19.5 |
| Вид транспортного засобу | Автомобілі |
| Висота сидіння, см | 25 |
| Висота, см | 49 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 19 |
| Довжина, см | 123 |
| Додаткові аксесуари | брелок;чохол |
| Диаметр колес | 25 |
| Звукові ефекти | клаксон;завантажені мелодії;звук запуску двигуна |
| Кліренс, см | 10 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 4 |
| Максимальне навантаження, кг | 35 |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | 5-ти точковий;+ |
| Світло | перед;зад |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 8 |
| Ширина сидіння, см | 46 |
| Ширина, см | 76 |
Информация для заказа
- Цена: 18 478,90 ₴


