
Автомобіль на акумуляторі 4x4 Lamborghini SIAN, білий
14 408,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41952
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Lamborghini SIAN |
| Двигун | 2x18W - фронт 2x35W - ззаду |
| Акумулятор | 12В/7Аг |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Їзда |
|
| вогні | LED - спереду, ззаду, |
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | так, |
| Відкриття дверей | Так |
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 13,5 кг |
| Розмір коробки | 110х58х32 см |
| Вага коробки | 16,5 кг |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| оформлення | 7 см |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект | |
| Зарядний пристрій з діодом контроль рівня заряду акумулятора | |
| Справа, | |
| 2,4 ГГц дистанційне керування, | |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lamborghini |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/7Ah |
| Амортизатор | зад;перед |
| Аудіо-панель | MP3;AUX;SD;USB |
| Вес (кг) | 13.5 |
| Вид транспортного засобу | Автомобілі |
| Висота сидіння, см | 22 |
| Висота, см | 38 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 17 |
| Довжина, см | 108 |
| Додаткові аксесуари | брелок;чохол |
| Диаметр колес | 19 |
| Звукові ефекти | клаксон;завантажені мелодії;звук запуску двигуна |
| Кліренс, см | 7 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Цвет | Белый |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 4 |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Марка | Lamborghini |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Мощность двигателя | 18 Вт;35 Вт |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | Перед;Зад;підсвічується панель приладів |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 8 |
| Ширина сидіння, см | 32 |
| Ширина, см | 62 |
Информация для заказа
- Цена: 14 408,90 ₴


