
Автомобіль на акумуляторі 4x4 Mclaren Artura, оранжевий
18 313,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41960
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Автомобіль Артура Макларен |
| Двигун | 4x35 Вт |
| Акумулятор | 12V10Ah |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Індикатор заряду | так, |
| старт | Вимикач з підсвічуванням, |
| Відкриття дверей | Так |
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розміри автомобіля |
|
| Вага транспортного засобу | 19,6 кг, |
| Розмір коробки | 127x63x33 см, |
| Вага коробки | 23,4 кг, |
| Максимальне навантаження | 25 кг, |
| оформлення | 12 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| Справа, | |
| Зарядний пристрій з діодом, що контролює заряд акумулятора | |
| віддалений, | |
| Кабель Mini Jack. |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | McLaren |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | + |
| Аккумулятор | 12V/10Ah |
| Амортизатор | зад |
| Аудіо-панель | MP3;AUX;USB |
| Вес (кг) | 19.4 |
| Вид транспортного засобу | Автомобілі |
| Висота сидіння, см | 24 |
| Висота, см | 55 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 20 |
| Довжина, см | 121 |
| Додаткові аксесуари | брелок;чохол |
| Диаметр колес | 24 |
| Звукові ефекти | клаксон;завантажені мелодії;звук запуску двигуна |
| Кліренс, см | 12 |
| Кнопка безпеки STOP | + |
| Цвет | Оранжевий |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 4 |
| Максимальне навантаження, кг | 25 |
| Марка | McLaren |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | перед |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 9 |
| Ширина сидіння, см | 37 |
| Ширина, см | 65 |
Информация для заказа
- Цена: 18 313,90 ₴


