
Автомобіль на акумулятор Ramiz Jeep Dark Night, чорний
11 328,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 41965
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Технічні характеристики | Автомобіль Jeep Dark Night |
| Двигун | 2x35 Вт |
| Акумулятор | 12V7Ah |
| Дистанційний |
|
| Колеса |
|
| Амортизатори |
|
| Їзда |
|
| вогні |
|
| Обладнання | |
| Аудіо панель |
|
| Відкриття дверей | Так |
| Сидіння |
|
| Розміри | |
| Розмір транспортного засобу |
|
| Вага транспортного засобу | 17 кг, |
| Розмір коробки | 102 х 58 х 30 см, |
| Вага коробки | 20,3 кг, |
| Максимальне навантаження | 28 кг, |
| оформлення | 19 см, |
| Додаткове обладнання | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| Зарядний пристрій | |
| Кабель Mini Jack |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ramiz |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные характеристики электромобиля | |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Radio FM | nie |
| Індикатор заряду | - |
| Аккумулятор | 12V/7Ah |
| Амортизатор | перед;зад |
| Аудіо-панель | AUX;USB |
| Вес (кг) | 17 |
| Вид транспортного засобу | Автомобілі |
| Висота сидіння, см | 22 |
| Висота, см | 59 |
| Відкривання дверей | + |
| Вільний старт | + |
| Довжина сидіння, см | 39 |
| Довжина, см | 100 |
| Додаткові аксесуари | кабель MiniJack |
| Диаметр колес | 25 |
| Звукові ефекти | Завантажені мелодії |
| Кліренс, см | 19 |
| Количество аккумуляторов | 1 |
| Количество двигателей | 2 |
| Лакування | - |
| Максимальне навантаження, кг | 28 |
| Марка | Інша |
| Материал колес | Матеріал EVA |
| Материал сиденья | екошкіра |
| Переключення передач | вперед;назад |
| Радіокерування | є |
| Ремни безопасности | + |
| Світло | перед |
| Сидячі місця | 1 |
| Товщина коліс, см | 12 |
| Ширина сидіння, см | 19 |
| Ширина, см | 67 |
Информация для заказа
- Цена: 11 328,90 ₴


