
Силова стійка для штанги Cysa Power Pro 80x80/3
56 923,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1769-84040
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Клітка POWER PRO - це багатофункціональна конструкція, яка дозволяє проводити комплексне тренування всього тіла. Завдяки універсальному дизайну, кліткою можуть користуватися одночасно кілька людей. Понад 800 отворів надають необмежені можливості для тренувань з індивідуальним налаштуванням під тренажер, тому ви обмежені лише своєю творчістю. Широкий асортимент аксесуарів дозволяє вашій клітці рости відповідно до ваших вимог. Завдяки міцній і функціональній конструкції, конструкція ідеально підходить як для професійного тренажерного залу, так і для домашнього використання.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ :
- міцна конструкція з сертифікованих конструкційних сталевих профілів 80x80/3
- точна технологія машинного пробивання отворів через кожні 50 мм
- лазерна нумерація отворів
- конструкція пофарбована структурною фарбою
- допустиме навантаження: 600 кг
- легка і швидка настройка налаштувань, підготовлена до інтенсивних тренувань
- можуть використовувати кілька людей одночасно
- можливість персоналізації конструкції (висота)
- модульна структура
- збірка потужними гвинтами М24
- зроблено в Польщі
ВКЛЮЧЕНО :
- 2x головний стовп
- 3x базова балка
- 1x верхня балка
- набір кріпильних гвинтів
СУМІСНІСТЬ :
Дизайн сумісний з усіма аксесуарами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Power Pro |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 100 кг |
| Вид | Стійки;Силові рами |
| Высота | 248 см |
| Додаткові характеристики | Модульна конструкція |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Цвет | Чорний;Червоний;Червоний;Синій;військовий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 600 кг |
| Материал | Сталь;Метал |
| Назначение | Багатофункційні |
| Профіль | 80 x 80 / 3 мм |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Толщина | 140 см |
| Ширина | 121 см |
- Цена: 56 923,90 ₴


