
Силова рама з лавою та турніком пристінна Cysa Power Pro 80x80/3
54 283,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 628B-849F8
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Це багатофункціональна конструкція, яка дозволяє комплексно тренувати весь організм. Понад 500 отворів надають необмежені можливості для тренувань з індивідуальним налаштуванням під тренажер. Широкий асортимент аксесуарів дозволяє вашій клітці рости відповідно до ваших вимог. Завдяки міцній і функціональній конструкції, конструкція ідеально підходить як для професійного, так і для домашнього тренажерного залу. Кілька сотень машинних отворів у профілі 80x80/3 дозволяють виконувати сотні різних вправ, індивідуально підібраних для того, хто займається. Завдяки міцній і функціональній конструкції клітка ідеально підходить там, де є невеликий простір. Після кріплення до стіни конструкція стає винятково стабільною, що значно підвищує комфорт тренувань.
1) ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ
Завдяки індивідуальному підходу та вмінню розуміти Ваші потреби, ми можемо надати Вам найвищий рівень допомоги. Ми аналізуємо та проводимо мозковий штурм, щоб відповідати навіть найскладнішим концепціям. Комплексна консультація допоможе реалізувати ваше бачення та підібрати оптимальні рішення.
2) ВИРОБНИЦТВО
Використання матеріалів найвищої якості дозволяє створювати обладнання, яке відповідатиме найвищим вимогам.
Продукти, які ви отримуєте, контролюються та піддаються серії випробувань на різних етапах виробництва, щоб перевершити очікування.
3) ВСТАНОВЛЕННЯ
Наша мета – максимальна задоволеність клієнта з моменту замовлення, через етап виробництва, доки не буде закручено останній гвинт. Ми можемо вирішити будь-які несподівані виклики, щоб забезпечити ваше найвище задоволення.
Специфікація:
- міцна конструкція з сертифікованих конструкційних сталевих профілів 80x80x3,
- точна технологія машинного пробивання отворів через кожні 50 мм
- лазерна нумерація отворів
- конструкція пофарбована структурною фарбою
- допустиме навантаження: 600 кг,
- легка і швидка настройка налаштувань, підготовлена для інтенсивних тренувань,
- можуть використовувати кілька людей одночасно,
- можливість персоналізації конструкції (висота)
модульна конструкція
настінна конструкція
зроблено в Польщі
ВКЛЮЧЕНО:
2x головний стовп
1x верхня балка
4x балка кріпиться до стіни
набір кріпильних гвинтів
СУМІСНІСТЬ:
Конструкція сумісна з усіма аксесуарами , крім екстрактора .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Power Pro |
| Конструкция | Настенная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 80 кг |
| Вид | Стійки;Силові рами |
| Высота | 242 см |
| Додаткові характеристики | Модульна конструкція |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Цвет | Чорний;Червоний;Червоний;Синій;військовий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 600 кг |
| Материал | Сталь;Метал |
| Назначение | Багатофункційні |
| Профіль | 80 x 80 / 3 мм |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Толщина | 60 см |
| Ширина | 121 см |
- Цена: 54 283,90 ₴


