
Силова стійка для штанги Cysa Atom Pro 80x80/3, жовтий
61 378,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 7A0C-75631
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Atom Pro - це клітка, призначена для тренувань в домашніх умовах. Понад 600 отворів надають необмежені можливості для тренувань з індивідуальним налаштуванням під тренажер, а великий вибір аксесуарів означає, що клітка може зростати відповідно до ваших вимог. Atom Pro - найбільш продумана і економічна конструкція. Він має хороше співвідношення ціни та якості. Ідеально підходить для домашнього використання, а також у навчальній студії.
1) ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ
Завдяки індивідуальному підходу та вмінню розуміти Ваші потреби, ми можемо надати Вам найвищий рівень допомоги. Ми аналізуємо та проводимо мозковий штурм, щоб відповідати навіть найскладнішим концепціям. Комплексна консультація допоможе реалізувати ваше бачення та підібрати оптимальні рішення.
2) ВИРОБНИЦТВО
Використання матеріалів найвищої якості дозволяє створювати обладнання, яке відповідатиме найвищим вимогам.
Продукти, які ви отримуєте, контролюються та піддаються серії випробувань на різних етапах виробництва, щоб перевершити очікування.
3) ВСТАНОВЛЕННЯ
Наша мета – максимальна задоволеність клієнта з моменту замовлення, через етап виробництва, доки не буде закручено останній гвинт. Ми здатні вирішити будь-які несподівані виклики, щоб забезпечити ваше найвище задоволення.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ :
- міцна конструкція з сертифікованих сталевих конструкційних профілів 80x80/3
- точна технологія машинного пробивання отворів через кожні 50 мм
- конструкція пофарбована структурною фарбою
- легка і швидка настройка налаштувань, підготовлена до інтенсивних тренувань
- можуть використовувати кілька людей одночасно
- можливість персоналізації конструкції (висота)
- модульна структура
- збірка потужними гвинтами М24
- зроблено в Польщі
ВКЛЮЧЕНО:
- 2x головний стовп
- 3x балка в основі
- 1x пряма планка
- набір гачків "J".
- набір кріпильних гвинтів
СУМІСНІСТЬ:
Дизайн сумісний з усіма аксесуарами, крім:
- виписка
- штанга: профільована/мультигрипова/солдатська
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 70 кг |
| Вид | Стійки;Силові рами |
| Высота | 224 см |
| Додаткові характеристики | Модульна конструкція |
| Діаметр турніка | ∅ 33 мм |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 500 кг |
| Материал | Сталь;Метал |
| Назначение | Багатофункційні |
| Профіль | 80 x 80 / 3 мм |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Толщина | 120 см |
| Ширина | 121 см |
- Цена: 61 378,90 ₴


