
Стійки для штанги Cysa Power Pro 188 80x80/3
43 118,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 345D-89927
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Міцна олімпійська вантажна підставка в мобільному виконанні з чотирма колесами. Оснащений шістьма рукавами з нержавіючої сталі для вантажу довжиною 35 см.
1) ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ
Завдяки індивідуальному підходу та вмінню розуміти Ваші потреби, ми можемо надати Вам найвищий рівень допомоги. Ми аналізуємо та проводимо мозковий штурм, щоб відповідати навіть найскладнішим концепціям. Комплексна консультація допоможе реалізувати ваше бачення та підібрати оптимальні рішення.
2) ВИРОБНИЦТВО
Використання матеріалів найвищої якості дозволяє створювати обладнання, яке відповідатиме найвищим вимогам.
Продукти, які ви отримуєте, контролюються та піддаються серії випробувань на різних етапах виробництва, щоб перевершити очікування.
3) ВСТАНОВЛЕННЯ
Наша мета – максимальна задоволеність клієнта з моменту замовлення, через етап виробництва, доки не буде закручено останній гвинт. Ми можемо вирішити будь-які несподівані виклики, щоб забезпечити ваше найвище задоволення.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ :
- міцна конструкція з сертифікованих конструкційних сталевих профілів 80x80/3
- точна технологія машинного пробивання отворів через кожні 50 мм
- лазерна нумерація отворів
- конструкція пофарбована структурною фарбою
- збірка потужними гвинтами М24
- зроблено в Польщі
ВКЛЮЧЕНО:
- 2x головний стовп
- 3x базова балка
- набір кріпильних гвинтів
СУМІСНІСТЬ:
З аксесуарами:
⇒ Гачки "J", ⇒ Гачки PRO "J", ⇒ Сендвіч-гачки, ⇒ Страхувальні руки, ⇒ Джиммерні рукоятки, ⇒ Гребна рукоятка, ⇒ Діп-рейка, ⇒ Звичайна/з нержавіючої сталі рукав, ⇒ Підвіс/тримач штанги, ⇒ Гумові шипи стрічки, ⇒ Тренажерний ролик, ⇒ Пілометрична платформа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Power Pro |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 70 кг |
| Вид | Стійки |
| Высота | 188 см |
| Додаткові характеристики | Модульна конструкція |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Цвет | Чорний;Червоний;Червоний;Синій;військовий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 500 кг |
| Материал | Сталь;Метал |
| Назначение | Багатофункційні |
| Профіль | 80 x 80 / 3 мм |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Толщина | 140 см |
| Ширина | 121 см |
- Цена: 43 118,90 ₴


