
Гаки J для опускання штанги Cysa 450кг
11 218,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: D5D7-2818F
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Гачки для штанги «J» є найпопулярнішим типом гачків, які використовуються для опускання штанги. 5-міліметрові поліамідні накладки з боку тренажера та палиці запобігають тертю металу об метал. Вони випалені лазером із сталі товщиною 8 мм і зігнуті на верстатах з ЧПК.
1) НЕСТАНДАРТНІ РІШЕННЯ Завдяки індивідуальному підходу та вмінню розуміти Ваші потреби, ми можемо надати Вам найвищий рівень допомоги. Ми аналізуємо та проводимо мозковий штурм, щоб відповідати навіть найскладнішим концепціям. Комплексна консультація допоможе реалізувати ваше бачення та підібрати оптимальні рішення.
2) ВИРОБНИЦТВО Використання матеріалів найвищої якості дозволяє нам створювати обладнання, яке відповідатиме найвищим вимогам. Продукти, які ви отримуєте, контролюються та піддаються серії випробувань на різних етапах виробництва, щоб перевершити очікування.
3) ВСТАНОВЛЕННЯ Нашою метою є максимальне задоволення клієнта від моменту замовлення, через стадію виробництва, доки не буде закручено останній гвинт. Ми можемо вирішити будь-які несподівані виклики, щоб забезпечити ваше найвище задоволення.
СПЕЦИФІКАЦІЯ:
- міцна конструкція
- конструкція пофарбована структурною фарбою
- допустиме навантаження: 450 кг
- зроблено в Польщі
ВКЛЮЧЕНО:
- 2 шт в наборі
СУМІСНІСТЬ:
Сумісний з усіма оправами.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 3 кг |
| Высота | 25 см |
| Додаткові характеристики | Модульна конструкція |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Цвет | Чорний;Червоний;Червоний;Синій;військовий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 450 кг |
| Материал | Сталь;Метал |
| Назначение | Для силових тренажерів |
| Разновидность | Кріплення |
- Цена: 11 218,90 ₴


