
Гаки для опускання штанги Cysa 600кг 2шт
16 773,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3469-507A9_20230220121535
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Це, безперечно, найдосконаліші гачки для штанги на ринку.
Чому ми приділили їм стільки уваги? Тому що це незамінна річ у кожній клітці/рині/мобільній стійці.
Потужні гачки з агресивним виглядом і високою міцністю. Вони характеризуються вузьким дизайном, що значно підвищує комфорт використання під час тренувань
Чому вони особливі?
- немає видимих зварних швів
- гвинти врівень з поверхнею гачка
- найтовщий матеріал для штанги на ринку, товщиною 30 мм
- пластикові шайби для запобігання стирання стовпа
- шпилька діаметром 24 мм
Усе зводиться до неймовірного кінцевого результату.
1) ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ
Завдяки індивідуальному підходу та вмінню розуміти Ваші потреби, ми можемо надати Вам найвищий рівень допомоги. Ми аналізуємо та проводимо мозковий штурм, щоб відповідати навіть найскладнішим концепціям. Комплексна консультація допоможе реалізувати ваше бачення та підібрати оптимальні рішення.
2) ВИРОБНИЦТВО
Використання матеріалів найвищої якості дозволяє створювати обладнання, яке відповідатиме найвищим вимогам.
Продукти, які ви отримуєте, контролюються та піддаються серії випробувань на різних етапах виробництва, щоб перевершити очікування.
3) ВСТАНОВЛЕННЯ
Наша мета – максимальна задоволеність клієнта з моменту замовлення, через етап виробництва, доки не буде закручено останній гвинт. Ми можемо вирішити будь-які несподівані виклики, щоб забезпечити ваше найвище задоволення.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ :
- конструкція, покрита порошковою структурною фарбою,
- допустиме навантаження: 600 кг,
- зроблено в Польщі,
- висота 25см
- ширина 45 мм
ВКЛЮЧЕНО:
- 2 шт в комплекті (вага вказана за 2 шт.)
СУМІСНІСТЬ:
Сумісний з усіма оправами.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 4 кг |
| Высота | 25 см |
| Додаткові характеристики | Покриття - порошкова фарба |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Цвет | Чорний;Червоний;Червоний;Синій;військовий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 600 кг |
| Материал | Сталь;Метал 8 мм |
| Назначение | Для силових тренажерів |
| Разновидность | Кріплення |
- Цена: 16 773,90 ₴


