
Багатофункційний турнік Cysa Multigrip
16 828,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ED36-8999E_20230220114418
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Ця багатофункціональна штанга, крім міцної конструкції, пропонує додаткові м'ячі та скелі для підтягувань, завдяки яким ви зміцните хват і урізноманітните тренування. Крім того, його структура була розділена на дві частини, що дозволяє встановити відстань у 2,5 см і, таким чином, максимально адаптуватись до ваших вимог.
1) ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ
Завдяки індивідуальному підходу та вмінню розуміти Ваші потреби, ми можемо надати Вам найвищий рівень допомоги. Ми аналізуємо та проводимо мозковий штурм, щоб відповідати навіть найскладнішим концепціям. Комплексна консультація допоможе реалізувати ваше бачення та підібрати оптимальні рішення.
2) ВИРОБНИЦТВО
Використання матеріалів найвищої якості дозволяє створювати обладнання, яке відповідатиме найвищим вимогам.
Продукти, які ви отримуєте, контролюються та піддаються серії випробувань на різних етапах виробництва, щоб перевершити очікування.
3) ВСТАНОВЛЕННЯ
Наша мета – максимальна задоволеність клієнта з моменту замовлення, через етап виробництва, доки не буде закручено останній гвинт. Ми можемо вирішити будь-які несподівані виклики, щоб забезпечити ваше найвище задоволення.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ :
- міцна конструкція
- конструкція пофарбована структурною фарбою
- зроблено в Польщі
- м'ячі для підтягування
- професійні альпіністські тримачі
- багато можливостей захоплення
- регулювання відстані між планками кожні 2,5 см
ВКЛЮЧЕНО:
- 1 шт в комплекті
СУМІСНІСТЬ:
Сумісний із: Power Pro/ Power Pro настінного кріплення/ Power Pro X/ Power Pro 44
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Power Pro |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 12 кг |
| Вид | Комбіновані верстати;Jimmer Arms |
| Додаткові характеристики | Покриття - порошкова фарба |
| Диаметр шара | ∅ 70 i 50 мм |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Цвет | Чорний;Червоний;Червоний;Синій;військовий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 200 кг |
| Материал | Сталь;Метал |
| Прецизійна безшовна труба | ∅ 30/3 мм |
| Назначение | Багатофункційні |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Ширина | 130 см |
- Цена: 16 828,90 ₴


