
Хват 2в1 для тяги чи штанги Cysa
12 318,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: E100-94737_20230220133523
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Сітка 2 в 1 CYSA - універсальний продукт, призначений для шкіпів і олімпійських штанг під час веслування. Його конструкція передбачає 3 різні захвати. Спеціальна порошкова фарба, поліефірна фарба зі структурою наждачного паперу, забезпечує міцне зчеплення під час занять, що забезпечує високий комфорт і безпеку. Елементи ручки були випалені лазером зі сталі товщиною 4 мм, що зробило все це жорстким і міцним.
1) ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ
Завдяки індивідуальному підходу та вмінню розуміти Ваші потреби, ми можемо надати Вам найвищий рівень допомоги. Ми аналізуємо та проводимо мозковий штурм, щоб відповідати навіть найскладнішим концепціям. Комплексна консультація допоможе реалізувати ваше бачення та підібрати оптимальні рішення.
2) ВИРОБНИЦТВО
Використання матеріалів найвищої якості дозволяє створювати обладнання, яке відповідатиме найвищим вимогам.
Продукти, які ви отримуєте, контролюються та піддаються серії випробувань на різних етапах виробництва, щоб перевершити очікування.
3) ВСТАНОВЛЕННЯ
Наша мета – максимальна задоволеність клієнта з моменту замовлення, через стадію виробництва, доки не буде закручено останній гвинт. Ми можемо вирішити будь-які несподівані виклики, щоб забезпечити ваше найвище задоволення.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ :
- міцна конструкція
- конструкція пофарбована структурною фарбою
- зроблено в Польщі
ВКЛЮЧЕНО:
- 1 шт в комплекті
СУМІСНІСТЬ:
Сумісний з усіма олімпійськими штангами та штангами
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 7 кг |
| Додаткові характеристики | Довжина робочої поверхні30 см |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Цвет | Чорний;Червоний;Червоний;Синій;військовий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Материал | Сталь;Метал |
| Назначение | Для силових тренажерів |
| Разновидность | Грифи для тяги |
| Тримач підходить для штанг діаметром | ∅ 50 мм |
- Цена: 12 318,90 ₴


