
Втулка олімпійська для дисків Cysa до 150 кг
3 848,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 707C-96371
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Футляр - призначений для зберігання олімпійських тарілок. Гільза кріпиться на стовп кліті. Монтаж здійснюється за допомогою гвинта М24, завдяки якому пристрій надійно кріпиться до стовпа.
1) ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ
Завдяки індивідуальному підходу та вмінню розуміти Ваші потреби, ми можемо надати Вам найвищий рівень допомоги. Ми аналізуємо та проводимо мозковий штурм, щоб відповідати навіть найскладнішим концепціям. Комплексна консультація допоможе реалізувати ваше бачення та підібрати оптимальні рішення.
2) ВИРОБНИЦТВО
Використання матеріалів найвищої якості дозволяє нам створювати обладнання, яке відповідатиме найвищим вимогам.
Продукти, які ви отримуєте, контролюються та піддаються серії випробувань на різних етапах виробництва, щоб перевершити очікування.
3) ВСТАНОВЛЕННЯ
Наша мета – максимальна задоволеність клієнта з моменту замовлення, через етап виробництва, доки не буде закручено останній гвинт. Ми можемо вирішити будь-які несподівані виклики, щоб забезпечити ваше найвище задоволення.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ :
- міцна конструкція
- конструкція пофарбована структурною фарбою
- допустиме навантаження: 150 кг
- зроблено в Польщі
ВКЛЮЧЕНО:
- 1 шт в комплекті
СУМІСНІСТЬ:
Сумісний з усіма оправами.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 1,5 кг |
| Длина | 30 см |
| Додаткові характеристики | Покриття - порошкова фарба |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Цвет | Чорний;Червоний;Червоний;Синій;військовий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Сталь;Метал nierdzewna |
| Назначение | Для силових тренажерів |
| Разновидность | Осі та втулки |
- Цена: 3 848,90 ₴


