
Косметичне/масажне 2-сегментне ліжко i-CouCou A2, чорний
5 828,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: A2
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Косметичне / масажне ліжко складане 2-секційне алюмінієве
Косметичне ліжко i-coucou, яке ідеально підходить для косметичних процедур і масажного кабінету. Дуже стійке і легке завдяки алюмінієвій конструкції і сталевим тросам.
Що ще відрізняє цю модель?
# Легке регулювання висоти
Висота столу регулюється від 59 см до 80 см за допомогою "кнопок", що дозволяє швидко і ефективно досягти бажаної висоти.
# Стабільність
Все завдяки сталевим тросам. Завдяки системі сталевих тросів стіл можна ефективно складати та розкладати. Додаткове посилення також підвищує стійкість столу.
# Легко складати та переносити
Ключовою особливістю алюмінієвого ліжка є те, що його можна швидко і легко складати і розкладати. У складеному стані ліжко перетворюється на компактну валізу.
# Замаскований отвір для обличчя
Заглушка ідеально доповнює отвір при використанні підголівника.
# Регульований підголівник
Дає вам можливість вільно регулювати його кут нахилу.
# Каркас підголівника
Каркас підголівника виготовлений з міцного алюмінію та твердої дерев'яної фанери. На верхній частині рами розміщені ремені на липучках, до яких можна прикріпити подушку.
До комплекту входять:
- бічні підлокітники
- передній підлокітник
- регульований підголівник
- сумка для транспортування та зберігання
- одноразове простирадло
Специфікація
- Алюмінієва конструкція
- довжина без підголовника: 185 см
- довжина з підголівником: 212 см
- ширина: 60 см
- ширина з підлокітниками: 73 см
- регульована висота: від 59 до 80 см
- вага ліжка: 14 кг
- вага ліжка без аксесуарів: 11 кг
- максимальне навантаження: 200 кг
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5903886106147 |
| Вес стола | 14 кг |
| Высота | 80 см |
| Длина | 212 см |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Комплектация | бічні підлокітники; |
| Конструкция | Переносні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Количество секций | 2 секції |
| Максимальна вага пацієнта | 200 кг |
| Матеріал оббивки | PVC-шкіра |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Вбудований у поверхню столу виріз для обличчя;Відсутність кутів;Система швидкого складання та розкладання |
| Спосіб регулювання | Механічний |
| Тип | Масажні столи |
| Ширина | 73 см |
- Цена: 5 828,90 ₴


