
Настінна вішалка для матів HMS STR30 до 26кг
1 703,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 17-62-089
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вішалка для килимків HMS STR30 настінна
Вішалка для килимків STR30 від HMS є ідеальним рішенням для тих, хто шукає практичне рішення для зберігання килимків та матів у спортзалі чи фітнес-центрі
Вішалка легко збирається та монтується. Підходить для комерційного використання у фітнес-клубах, готелях та офісах. STR30 дозволяє залишати вільний простір і підтримувати порядок у кімнаті, оскільки килимки вішаються на стіну, а не лежать на підлозі. Тримач має місткість до 26 кг, що означає, що він може бути навіть універсальним, залежно від їх товщини.
Вішалка виготовлена з високоякісної сталі. STR30 - це продукт, який відповідає очікуванням найвибагливіших клієнтів.
Специфікація:
- Загальна довжина: 75,5 см
- Ширина: 4 см
- Товщина: 2 см
- Довжина гачка: 25 см
- Контроль відстані гаків:
- Мінімум: 39 см
- Максимум: 62 см
- Матеріал: сталь
- Максимальне навантаження: 26 кг
- Вага: 1,4 кг
- Зауваження: Клас: С
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695553406 |
| Вес | 1,4 кг |
| Вид | Стійки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс | Домашні;Професійні |
| Конструкция | Настенная |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальная нагрузка | 26 кг |
| Размер | Настінна |
| Розміри | Загальна довжина: 75,5 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 703,90 ₴


