Орбітрек для дому Орбітрек Horizon Andes 5.1: продуктивність та комфорт для інтенсивних тренувань
Цей еліптичний тренажер Horizon Andes 5.1 має програми з керуванням потужності, які забезпечують ефективне тренування. Загалом 12 програм, у тому числі 2 програми з контролем пульсу та 1 індивідуально настроювана програма користувача.
Andes 5.1 пропонує:
- дисплей: РК
- Час
- Маршрут
- Швидкість
- Оберти
- Вимірювання пульсу
- Споживання калорій
- Потужність у Ватах
- Відображення пульсу
- Вимірювання ЧСС
- Ручні датчики пульсу обсяг поставки
- Нагрудний ремінь продається окремо
- Програми навчання: 12 (включно з 1 програмою контролю ЧСС)
- Система опору: Електромагнітне
- Вага маховика: 8,5 кг
- Рівні навантаження: 20
- Транспортні ролики
- Регульовані проступи
- Регульована по висоті консоль
- Тримач для пляшки
- Інтерфейс ПК
- Блок живлення: 230 вольт
- вага тренажеру: 78 кг
- Максимальна вага користувача: 136 кг
- Розміри в складеному вигляді (ДxШxВ) 102х67х171 см
- Розміри (ДxШxВ) 176х67х171 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Horizon |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4713375369639 |
| Вес маховика | 8,5 кг |
| Вес (кг) | 78 кг |
| Дисплей | РК |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Передньоприводні |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Количество программ | 20 |
| Максимальне навантаження, кг | 136 кг |
| Показання дисплея | Час, Маршрут, Швидкість, Оберти, Вимірювання пульсу, Споживання калорій, Потужність у Ватах |
| Розміри | Розміри в складеному вигляді (ДxШxВ): 102х67х171 см |
| Рівні навантаження | 20 |
| Тип | Електромагнітні |
Информация для заказа
- Цена: 94 103,90 ₴



