
Велотренажер NOHrD Exercise Bike V2 Shadow Ash
256 298,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: RT-NH-22.155
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| EAN | 4260263020597 |
| Вес маховика | 5,5 кг |
| Вес (кг) | 60 кг |
| Дисплей | вбудований кольоровий |
| Класс | Домашні |
| Цвет | Shadow Ash |
| Конструкция | Вертикальні |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | США |
| Максимальная нагрузка | 200 кг |
| Особенности | Вимірювання пульсу;Підставка для аксесуарів |
| Показ дисплея | час, відстань, пульс, потужність (Вт), спалені калорії, режим тренування |
| Регулировка | регулювання сідла: нахил, горизонталь, вертикаль (17,5 см);регулювання керма: вертикальне (27,5 см);кут сідла: 30 градусів |
| Розміри | (довжина) 120 см х (ширина) 60 см х (висота) 117 см |
| Тип | Електромагнітні |
Информация для заказа
- Цена: 256 298,90 ₴


