
Гриф для штанги 160см 25мм NOHrD Gungnir Pumper barbell
30 743,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: AW-NH-26.016
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Гриф для штанги NOHRD Gungnir Pumpel довжиною 160см
Гриф довжиною 160 см та діаметром 25 мм є необхідним обладнанням для всіх любителів силових тренувань та фітнесу. Цей міцний штанговий гриф був розроблений спеціально, щоб забезпечити користувачам не тільки міцність та довговічність, але й комфорт і універсальність під час тренувань.
Система SlideLock™
Це інноваційне рішення, яке дозволяє швидко і легко змінювати навантаження на штангу. Завдяки SlideLock™ ви можете відрегулювати вагу гантелей відповідно до своїх тренувальних потреб всього за кілька секунд, без необхідності використання додаткових інструментів.
Діаметр 25 мм
Діаметр рукояті 25 мм забезпечує міцний хват і контроль над штангою під час тренування, що сприяє максимальній ефективності тренувань.
Стильний дизайн
Штанги з грифами Gungnir виглядають елегантно та сучасно, що робить їх візуально привабливими і ідеально вписуються в інтер'єр будь-якого спортивного залу або домашнього тренажеру.
Вони також виготовлені досить міцними та пройшли ретельні випробування якості, що забезпечує безпеку під час навчання та мінімізує ризик поломки.
Технічні дані:
- Матеріал обробки: сталь
- Довжина: 160см
- Діаметр: 25 мм
- Максимальне навантаження 12 х 10 кг
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| EAN | Система SlideLock™ |
| Вес (кг) | 1 |
| Вид | Грифи для штанг |
| Вид замка | Гвинтовий |
| Длина | 160 см |
| Додаткові характеристики | 4260263021402 |
| Диаметр | 160 см |
| Класс | Пряма |
| Цвет | Грифи для штанг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Кількість предметів, шт | 5 |
| Материал | Гвинтовий |
| Покрытие | Хром |
| Назначение | Для м’язів рук;Для м’язів грудей;Для м’язів плечей;Для м’язів сідниць |
| Форма грифа | 25 мм |
- Цена: 30 743,90 ₴


