
Стіл з регулюванням висоти електричний Casaria 140x60, коричневий
14 298,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 109360
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Великий комп'ютерний стіл з електричним регулюванням висоти
Революція для домашнього офісу. Стіл із регулюванням висоти 73-118 см від Casaria® дозволяє працювати як сидячи, так і стоячи. Стіл із рідкокристалічним дисплеєм можна піднімати зі швидкістю 2,25 см/с і приємно тихий при 50 дБ. Він також має функцію пам'яті та нагадування. Є практичні тримачі для кабелів, стаканів та гарнітур. Позиції кріпленнь можна вільно вибирати.
Особливості столу:
- Якісний письмовий стіл з LCD дисплеєм
- Висота регулюється від 73 до 118 см
- Міцна сталева рама з порошковим покриттям
- Тихий, потужний, довговічний, заводський запатентований двигун
- Функція пам'яті на 2 користувачів
- Функція нагадування (30/45 або 60 хвилин)
- Витримує навантаження до 120 кг, надзвичайно міцні зварні шви
- вкл. кабельні напрямні, тримач для напоїв і навушників
- Регульовані по висоті ніжки
Характеристики столу з електрорегулюванням висоти
- Розмір стільниці (ДхШ): 140х60см
- Висота столу: 73-118см
- Товщина стільниці: 15 мм
- Матеріал стільниці: ДСП з меламіном
- Вантажопідйомність: максимум 120 кг
- Швидкість: 2,25 см/сек
- Гучність: <50 дБ
- Матеріал чашки та тримача для навушників: 100% ABS
- Матеріал рами: сталь з порошковим покриттям
- Колір: Коричневий
Фото від покупців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4251779110759 |
| Висота, см | 73-118 см |
| Глибина, см | 60 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Материал ножек | Сталь |
| Материал столешницы | ДСП |
| Особенности | Для роботи стоячи;Стільниця з криволінійними ергономічними формами |
| Назначение | Для геймерів;Для роботи |
| Регулировка по высоте | Є |
| Размер | 140x60 см |
| Спосіб регулювання | Електричний |
| Стиль | Хай тек |
| Тип | Комп |
| Форма | Прямоугольное |
| Ширина, см | 140 см |
Информация для заказа
- Цена: 14 298,90 ₴


