
Футбольні ворота Bazookagoal алюмінєві 120x75см зелений
10 118,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 42424
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
BAZOOKAGOAL 120x75 алюмінієві футбольні ворота
Остання модель культових футбольних воріт BazookaGoal - тепер у алюмінієвій версії з чорною сіткою.
Портативні ворота BazookaGoal розміром 120x75 см ідеально підходять для тренувань 1 на 1, 2 на 2, 3 на 3 і 4 на 4 .
Ворота можна використовувати на будь-якій поверхні, як зовнішньої, так і внутрішньої.
Унікальна вбудована телескопічна конструкція з практичним чохлом робить ворота ідеальними для транспортування. Важить всього 5 кг! Завдяки запатентованій системі ворота Bazooka розгортаються всього за кілька секунд .
Відзначений нагородами дизайн йде рука об руку з якістю виготовлення. Задоволення гарантовано!
BazookaGoal — це шлюз для розвитку талантів, який найчастіше вибирають відомі клубні академії світу, зокрема : Челсі, Арсенал, Ліверпуль, Манчестер Сіті, Манчестер Юнайтед, Евертон, Редінг, Аякс, Олімпіакос і Coerver Coaching.
Особливості футбольних воріт BAZOOKAGOAL :
- міцна, легка і портативна рама (важить всього 5 кг),
- надзвичайно міцний і стійкий до різних погодних умов,
- поперечина воріт прогинається назад, під впливом сили удару, не переміщаючи ворота по землі, а потім повертається у вертикаль
- універсальний - створений для того, щоб ви могли грати у футбол скрізь: на полі, в школі, в залі, перед будинком, в саду, в парку, на вулиці або на пляжі,
- у складеному вигляді його розміри становлять лише 150 x 15 x 10 см,
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5060264300839 |
| Высота | 75 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Профіль: ⌀ 50 мм |
| Комплектация | сітка, смужка |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Назначение | Футбол |
| Размер | 120х75 см |
| Тип | Футбольні ворота |
- Цена: 10 118,90 ₴


