
Дерев’яний триколіслий велосипед біговел 2в1 Milly Mally, Natural
3 078,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: PM-2770
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Велосипед Cool
Ідеальне рішення для малюків, які тільки починають вчитися їздити на велосипеді і ще не можуть утримувати рівновагу на двох колесах, але вже хочуть пересуватися самостійно. Широка відстань між колесами забезпечить надзвичайну стійкість, безпеку та комфорт їзди як вдома, так і на вулиці, наприклад, у саду, а легка та міцна конструкція працюватиме в будь-яких умовах. З іншого боку, пінопластові колеса забезпечують комфорт кочення і не втомлюють нашого водія.
Неоціненною перевагою є можливість перетворення його з триколісного велосипеда в двоколісний бігунок. Завдяки цьому ваша дитина зможе довше насолоджуватися використанням цього незвичайного велосипеда, який буде «рости» разом з ним. М'які нековзні ручки з чохлами захистять руки дитини, а регульована висота сідла дозволить підігнати відповідну висоту під зріст дитини. Також у нього є обмежувач рульового управління, завдяки чому дитина не відкручує кермо, заважаючи собі кататися.
Двофункціональний Cool дозволяє 18-місячній дитині самостійно керувати своїм першим велосипедом.
Автомобіль тренує моторику, силу і м'язи ніг, утримуючи рівновагу, піклується про координацію рухів. Завдяки цьому дитина правильно і швидко розвивається.
Цей фантастичний велосипед чудово підготує вашу дитину до самостійної їзди на велосипеді без необхідності встановлення бічних коліс.
Cool легкий, компактний і зручний у транспортуванні. Однак найголовнішою його перевагою є веселощі, які він забезпечує дітям.
Характеристики продукту:
- Дерев'яний велосипед
- обмежувач повороту керма
- нековзні ручки з чохлами
- 9-дюймові пінопластові колеса
- 4-ступінчасте регулювання висоти сідла
- підшипники ковзання
- подвійна функція (триколісний або двоколісний транспортний засіб)
- максимальне навантаження 25 кг
- Віковий діапазон 18-36 місяців
- відповідає європейським стандартам безпеки
Розміри:
- ширина 3-х кіл – 42 см,
- ширина 2 колеса – 39 см
- ширина керма – 39 см
- висота – 46 см
- Висота сидіння: 29, 31, 33, 35 см
- Висота сидіння після повороту рами: 30, 32, 34, 36 см
- Висота коліс – 22 см
- загальна довжина – 75 см
Упаковки:
- висота 30 см,
- ширина 18 см
- довжина 51 см
- вага 3,5 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milly Mally |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5901761125221 |
| Вес | 2,8 кг |
| Вид | Триколісні |
| Дитячий вік | 1.5 року;2 роки;3 роки |
| Диаметр колес | 9" |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Максимальне навантаження, кг | 25 кг |
| Материалы | Дерево |
| Стать дитини | Дівчинка;Хлопчик |
- Цена: 3 078,90 ₴


