
Дитяча машинка-толокар з ручкою Milly Mally Mercedes G350d, білий
4 068,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: PM-3385
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Автомобіль з ручкою MERCEDES G350d
Автомобіль MERCEDES G350d з ліцензією Mercedes - це виріб, виготовлений з особливою увагою до найдрібніших деталей і якості використовуваних матеріалів. Завдяки багатофункціональності іграшки дитині вона швидко не набридне, а через гру розвине свої ручні навички та моторику. Додатковою перевагою є інтерактивне кермо, яке зробить веселощі ще цікавішим. Виріб має поворотні колеса з кермом або ручкою, що забезпечить комфорт під час прогулянок. Дуже легко збирається та розбирається, а також стабільний та безпечний. Можливість від'єднання окремих елементів (рейлінгів і ручки) змушує атракціон «рости» разом з дитиною.
Характеристики:
- Поворотні передні колеса, керовані рульовою ручкою,
- Трьохспицеве кермо з логотипом Mercedes, оснащене звуковим сигналом і звуком двигуна,
- Висувні підніжки, які можна скласти або розкласти в будь-який момент,
- Відсік для зберігання речей, розташований під сидінням,
- Зручне і елегантне сидіння зі спинкою,
- Металеві колісні осі,
- Демонтовані поручні безпеки і спинка,
- Захист від перекидання,
- Віковий діапазон 12-36 місяців,
- Максимальне навантаження: 25 кг,
- Сертифікат безпеки CE
- Живлення: 2 батарейки типу АА (в комплект не входять)
- Доступний у 3 кольорах (білий, червоний, чорний)
- Барвиста упаковка
Розміри:
- Загальна висота: 94 см,
- Ширина: 29 см,
- Ширина з перилами: 35 см,
- Ширина з висунутими підніжками: 40 см,
- Довжина: 69 см,
- Довжина з ручкою: 86,5 см,
- Висота спинки: 23 см,
- Розміри сидіння: 17 х 24 см,
- Висота до сидіння: 26 см,
- Розміри підніжки: 6,5 х 15 см,
- Діаметр керма: 18 см,
- Діаметр коліс: 16,5 см,
- Відстань від спинки до керма: 27 см,
- Висота від підніжки до сидіння: 18 см,
- Розміри для зберігання: 23 х 16,5 х 10 см
Вимір:
- Довжина: 67,5 см
- Ширина: 35,5 см
- Висота: 29,5 см
- Вага нетто: 4,3 кг
- Вага брутто: 5,2 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Milly Mally |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5901761126266 |
| Возраст | 1 рік;2 роки;3 роки |
| Додаткові характеристики | Живлення: 2 батарейки типу АА (в комплект не входять) |
| Диаметр колес | 16,5 см |
| Комплектация | Поворотні передні колеса, керовані рульовою ручкою, |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Максимальне навантаження, кг | 25 кг |
| Розміри | Загальна висота: 94 см, |
| Стать дитини | Дівчинка;Хлопчик |
| Тематика | Машинки |
Информация для заказа
- Цена: 4 068,90 ₴


