
Чотириколісний велосипед Qplay Cutey, зелений
2 143,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: PM-3864
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Qplay Милий автомобіль
Навчитися кататися на біговелі непросто, дитина повинна кермувати, відштовхуватися ногами і при цьому утримувати рівновагу.
Милий автомобіль від бренду Qplay - ідеальна пропозиція для дітей, які починають свою пригоду з біговела. Ідеальне знайомство з біговелом – використання подвійних коліс, які гарантують стабільність і допомагають навчитися їздити. Автомобіль Cutey поєднує в собі найвищу якість з унікальним дизайном.
Має подвійні колеса – всього 4, вони забезпечують виняткову стійкість, шини з піни EVA тихі та дозволяють використовувати транспортний засіб як у приміщенні, так і на вулиці.
Регульоване кермо дозволяє підлаштувати автомобіль під зріст дитини. Обтічна форма зменшує опір повітря, що призводить до підвищення швидкості руху. За правилами фізики, чим швидше рухається транспортний засіб/велосипед, тим простіше підтримувати вертикальне положення.
М'яке та контурне сідло та нековзні ручки забезпечують комфорт та зручність використання. Сталева конструкція рами і рульової системи – дозволяє користуватися автомобілем дітям вагою до 20 кг. Рама укладена в суцільний пелюстковий корпус найвищої якості, що в той же час додає їй оригінального дизайну.
Невеликий розмір і мала вага транспортного засобу сприяють подорожам з ним, як великим, так і маленьким.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Сталева конструкція з пластиковим корпусом
- Обтічна форма
- Регульоване по висоті кермо
- М'яке та контурне сідло
- Нековзні ручки з кришками
- Обмежувач повороту керма
- 4 колеса для стабільності
- Безшумні шини з піни EVA
- Максимальна вага користувача: 20 кг
- Вік користувача 1-3 роки
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Ширина керма- 25 см
- Висота керма – 38 – 40 см
- Висота до сидіння - 25 см
- Загальна довжина - 50 см
- Вага 2.1 кг
РОЗМІРИ УПАКОВКИ:
- Довжина – 47.5 см
- Висота – 24 см
- Ширина - 23 см
- Вага – 2.7 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | QPlay |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5061047480915 |
| Вес | 2,1 кг |
| Вид | Чотириколісні |
| Дитячий вік | 1 рік;2 роки;3 роки |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Максимальне навантаження, кг | 20 кг |
| Материалы | Метал;Пластик |
| Розміри | Ширина керма- 25 см |
| Стать дитини | Дівчинка;Хлопчик |
- Цена: 2 143,90 ₴


