
Чотириколісний велосипед Qplay Sweetie, червоний
1 868,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: PM-4079
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Триколісний велосипед Qplay Sweetie
Триколісний велосипед Sweetie від бренду Qplay є ідеальною пропозицією для дітей, які починають свою пригоду з біговела. Ідеальне знайомство з біговелом – використання подвійних коліс, які гарантують стабільність і допомагають навчитися їздити. Велосипед Sweetie поєднує в собі найвищу якість з унікальним дизайном. Sweetie має 3 задні подвійні колеса – всього їх 3, вони забезпечують виняткову стійкість, шини з піни EVA безшумні та дозволяють використовувати транспортний засіб як у приміщенні, так і на вулиці. Регульоване кермо і сідло дозволяють підлаштувати автомобіль під зріст дитини. Обтічна форма зменшує опір повітря, що призводить до підвищення швидкості руху. За правилами фізики, чим швидше рухається транспортний засіб/велосипед, тим простіше підтримувати вертикальне положення. М'яке і контурне сідло і нековзні ручки забезпечують комфорт і зручність використання. Сталева конструкція рами та системи керма – дозволяє користуватися велосипедом дітям вагою до 20 кг. Рама Sweetie укладена в суцільний пелюстковий корпус найвищої якості, що також додає оригінального дизайну.
Невеликі розміри і невелика вага триколісного велосипеда розташовують до подорожей з ним, як великим, так і маленьким.
Навчитися кататися на біговелі непросто, дитина повинна рулити, відштовхуватися ногами і при цьому утримувати рівновагу.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Сталева конструкція з пластиковим корпусом
- Обтічна форма
- Регульоване по висоті кермо 2 рівня
- М'яке та контурне сідло
- Регульоване по висоті сідло 2 рівня
- Нековзні ручки з кришками
- Обмежувач повороту керма
- Захист керма та сідла
- 3 колеса EVA для стабільності
- Безшумні шини з піни EVA
- Максимальна вага користувача: 20 кг
- Вік користувача 1-3 роки
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Ширина керма- 26 см
- Кермо регулюється по висоті 39 – 41 см
- Висота сидіння регулюється 26- 30 см
- Загальна довжина - 50 см
- Вага 2.1 кг
РОЗМІРИ УПАКОВКИ:
- Довжина – 50 см
- Висота – 38.5 см
- Ширина - 15 см
- Вага – 2.7 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | QPlay |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5061047480977 |
| Вес | 2,1 кг |
| Вид | Чотириколісні |
| Дитячий вік | 1 рік;2 роки;3 роки |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Максимальне навантаження, кг | 20 кг |
| Материалы | Метал;Пластик |
| Розміри | Ширина керма- 26 см |
| Стать дитини | Дівчинка;Хлопчик |
- Цена: 1 868,90 ₴


