
Машинка толокар Milly Mally Mercedes ANTOS, білий
3 738,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: PM-3900
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
MERCEDES ANTOS автомобіль
Ліцензійний райд-он MERCEDES ANTOS виготовлений з матеріалів найвищої якості. Висока увага до найдрібніших деталей в процесі виробництва робить транспортний засіб дуже популярним.
Багатофункціональність іграшки для катання гарантує, що дитині вона швидко не набридне, а через гру розвиватиме її ручні навички та моторику. Додатковою перевагою ANTOS є інтерактивне кермо з пищалкою, яке в поєднанні з двома додатковими кнопками звуку і світла (розташовані на робочому столі) зробить веселощі ще цікавіше!
Автомобіль має поворотні передні колеса. Він дуже простий в установці, стійкий і безпечний. Він оснащений захистом від перекидання назад. Він також має широке і зручне сидіння і високу спинку.
Також ми пропонуємо інші версії цієї моделі: Fire Team та Police – додатково оснащені світловою та звуковою сигналізацією.
Характеристики:
- Поворотні передні колеса,
- Кермо з логотипом Mercedes оснащений трубою,
- Дві кнопки на панелі зі звуками клаксона і запуску двигуна і можливістю включення/виключення світла,
- Відсік для зберігання речей, розташований під сидінням,
- Зручне і елегантне сидіння зі спинкою,
- Металеві колісні осі,
- Захист від перекидання транспортного засобу назад,
- Віковий діапазон 12-36 місяців,
- Діаметр коліс – 13 см,
- сертифікат безпеки CE,
- Живлення: 2 батарейки типу АА (в комплект не входять),
- Випускається в 3 кольорах (білий, червоний, синій),
- Барвиста упаковка.
Специфікації:
- Загальна висота: 44 см
- Висота до сидіння: 27 см
- Ширина: 26 см
- Довжина: 60 см
РОЗМІРИ УПАКОВКИ :
- Довжина: 63 см
- Ширина: 29 см
- Висота: 27 см
- Вага нетто: 2,7 кг
- Вага брутто: 3,5 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Milly Mally |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5901761127645 |
| Возраст | 1 рік;2 роки;3 роки |
| Диаметр колес | 13 см |
| Комплектация | Поворотні передні колеса, |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Максимальне навантаження, кг | 25 кг |
| Розміри | Загальна висота: 44 см |
| Стать дитини | Дівчинка;Хлопчик |
| Тематика | Машинки |
- Цена: 3 738,90 ₴


