
Машинка толокар Milly Mally Royce, рожевий
1 758,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 42713
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Рожевий автомобіль Royce
Вінтажний автомобіль Royce by Milly Mally запрошує вас на ретро-прогулянку для маленького мандрівника. Він приваблює приємними для очей кольорами. Автомобіль Royce багато оснащений. Цей невеликий автомобіль має кермо зі звуком і контурне сидіння красивого світло-коричневого кольору. Вона забезпечує дитині велику радість від катання, розвиває почуття рівноваги і загальну моторику. Машинка має легку пластикову конструкцію та ергономічні форми, що забезпечує безпечну гру для вашої дитини. Поворотне кермо нашого Royce ride-on дозволяє виконувати складні маневри вдома і на прогулянці. Колеса цього прекрасного автомобіля виготовлені з м'якої піни EVA. Фізична активність – це чудовий спосіб підтримати правильний розвиток наших дітей. Ретро автомобіль може використовуватися дитиною як перший транспортний засіб зі справжнім кермом і клаксоном, також як штовхач з відсіком для іграшок, що відкривається для іграшок (невеликий багажник), імітацією паливного бака, розміщеного в задній частині транспортного засобу, і передньою частиною автомобіля - решітка радіатора сріблястого кольору. Естетики та престижу цьому автомобілю додає його логотип ROYCE. Кульмінацією атракціону Royce by Milly Mally є його подарункова упаковка, витримана в характеристиках ретро-автомобілів з самого початку автомобілебудування. Автомобіль Royce призначений для всіх дітей, які вміють самостійно сидіти. Транспортний засіб можна використовувати як в приміщенні, так і на вулиці, і він зробить час вашої дитини приємнішим на прогулянці.
Використання продукту під наглядом дорослих.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ:
- Поворотні передні колеса
- Кермо для зміни напрямку руху
- Рульове колесо з обмеженням рульового управління мінімізує ризик перекидання
- На кермі є клаксон - звук пищалки
- Зберігання під сидінням для іграшок
- Світло-коричневе сидіння
- М'які колеса з EVA
- Ретро-образ
- Іграшка з безпечних для дитини матеріалів
- Віковий діапазон: 12 – 36 місяців.
- Відповідає європейським стандартам безпеки.
Розміри:
- Довжина: 58 см
- Ширина: 27 см
- Висота до сидіння: 25 см
- Висота керма: 35 см
- Ширина сидіння: 20 см
- Довжина сидіння: 28 см
- Місце для зберігання: 17 х 8 х 14,5 см
- Діаметр коліс: 14 см
- Вага: 2,3 кг
- Максимальне навантаження - 25кг
УПАКОВКА:
- Висота 59 см
- Ширина 25,5 см
- Довжина 21,5 см
- Вага 3,0 кг
- Інструкція по збірці
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Milly Mally |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5901761128697 |
| Возраст | 1 рік;2 роки;3 роки |
| Диаметр колес | 14 см |
| Комплектация | Поворотні передні колеса |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Максимальне навантаження, кг | 25 кг |
| Розміри | - Довжина: 58 см |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Тематика | Машинки |
- Цена: 1 758,90 ₴


