
Самокат 3в1 триколісний 3-6 років Qplay Sema Pro, чорний
4 343,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: PM-5690
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Самокат Qplay Sema Pro 3в1
Коли маленький дослідник вирушає досліджувати світ... Самокат SEMA підлаштується під вік і потреби дитини. Він належить до сімейства продуктів GROW UP – росте разом з дитиною. SEMA - ідеальне рішення для активних малюків, які постійно знаходяться в русі. Це не тільки самокат, це ще й атракціон для дітей з трьох років, але і буде йти в ногу з дитиною на наступних етапах розвитку як самокат.
З іншого боку, колеса виготовлені з високоякісного пластику (гуми) для оптимального зчеплення з дорогою та тихої їзди.
Самокат тренує моторику, силу і м'язи ніг, піклується про координацію рухів. Завдяки цьому дитина буде правильно і швидко розвиватися. Однак найголовнішою його перевагою є веселощі, які він забезпечує дітям.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Керування дескриптором батьківським елементом
- Продукт GROW UP
- Стабільність та безпека завдяки формулі триколісного самоката
- 3-ступінчасте регулювання висоти ручки штовхача та скутера
- Ножне гальмо - заднє крило
- Підшипники та ролики, що світяться
- Зручне, контурне сидіння
- Додаткова платформа – кріпиться болтами до платформи для опції 36M+
- Гумові колеса
- Зручні гумові ручки з чохлами
- Віковий діапазон-36-72 М
- Сертифікат безпеки CE
- Максимальне навантаження-50 кг
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
- Довжина коляски з ручкою в 3 положенні – 91см
- Висота до ручки в опції штовхач/райд-он - 49 см
- Ширина ручки для дитини в варіанті 36М+ - 22 см
- Довжина сидіння – 25 см
- Ширина сидіння – 11 см
- Висота сидіння від землі – 27см
- Ширина підніжки – 16 см
- Висота ручки штовхача/самоката-71-81-91 см
- Довжина самоката – 53 см
- Ширина самоката – 27 см
- Розміри платформи: 27 х 11,5 см
- Висота до платформи від землі – 5,5 см
- Діаметр передніх коліс – 12 см
- Діаметр задніх коліс – 7 см
- Максимальне навантаження – 50 кг
- Вік – 36М+
- Вага – 3,9 кг
РОЗМІРИ УПАКОВКИ:
- Довжина – 60 см
- Ширина – 23 см
- Висота – 33 см
- Вага брутто – 4,8 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | QPlay |
| Цвет | Черный |
| Количество колес | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5061047481233 |
| Вес | 3,9 кг |
| Вага в упаковці, кг | 4,8 кг |
| Возраст | 3 роки;4 роки;5 років |
| Тормоз | Ножне гальмо - заднє крило |
| Диаметр колес | Діаметр передніх коліс – 12 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал | Металл |
| Материал колес | Резина |
| Особенности | З сидінням |
| Розміри | Довжина коляски з ручкою в 3 положенні – 91см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Тип | Обычный |
- Цена: 4 343,90 ₴


