
Самокат двоколісний 6+ років Milly Mally Smart, червоний
3 738,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: PM-2486
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Розумний самокат
Двоколісний самокат з ергономічними зручностями. SMART має профільовану та широку платформу з протиковзким шаром, посилену металевим каркасом. Інноваційна система швидкого складання ідеально підходить як для дому, так і для виїзду – вона займає мало місця. Легка і міцна конструкція гарантують безпеку і комфорт використання.
Виріб зібраний на 100% - збірка не потрібна.
Характеристики:
- Легка і міцна пластикова платформа (платформа) - з неслизькою поверхнею, в основі лежить металевий каркас.
- Алюмінієве кермо.
- Інноваційна система складання.
- Спеціальні тримачі для складених ручок в рульовій колонці.
- Гумове нековзне кермо.
- Регульована висота керма на 3 рівнях: 63,5 см х 72,5 см х 82,5 см.
- Гумові колеса, виготовлені з найякіснішого поліуретанового матеріалу, не ковзають і забезпечують належне зчеплення з дорогою. ПЕРЕДНЯ ПАНЕЛЬ: 145x24 мм, REAR: 120x24 ММ.
- Підшипники ABEC – 5.
- Крило на задньому колесі, яке виконує роль гальма.
- Діапазон ваги користувача до 100 кг.
- Вік користувача старше 6 років.
- Доступні кольори: РОЖЕВИЙ, ЧЕРВОНИЙ, ЗЕЛЕНИЙ, СИНІЙ, М'ЯТНИЙ.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Розміри:
- Регульована висота керма: 63,5-72,5-82,5 см
- Ширина керма – 36,5 см
- Загальна довжина – 66 см
- Довжина платформи – 29 см (корисна)
- Ширина платформи – мінімум 10 см – максимум 14,5 см
- Висота платформи від землі – 8 см
- Діаметр коліс – передні – 14,5 см, задні – 12 см
УПАКОВКА:
- висота 25 см;
- ширина 15 см;
- довжина 75,5 см;
- Кількість в коробці 1 шт.
- Вага упаковки: 4,03 кг;
- Інструкція з установлення;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milly Mally |
| Цвет | Красный |
| Количество колес | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5901761124514 |
| Вес | 3,9 кг |
| Вага в упаковці, кг | 4,3 кг |
| Возраст | 6 років;7 років;8 років;9 років |
| Диаметр колес | передні – 14,5 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал | Алюминий/пластик |
| Материал колес | Резина |
| Підшипники | ABEC 5 |
| Розміри | Регульована висота керма: 63,5-72,5-82,5 см |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка;Хлопчик |
| Тип | Обычный |
Информация для заказа
- Цена: 3 738,90 ₴


