
Самокат триколісний 2-5 років Qplay Mika, червоний
2 249 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: PM-4096
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Qplay Самокат Міка
Самокат QPlay Mika з широкою зручною платформою. Він має елегантний дизайн і веселі світлові функції, продукт, який ідеально підходить для ваших пригод на свіжому повітрі.
Цей балансир використовує 3 режими освітлення платформи. Сірий - наймодніший колір, тому весь скутер витриманий в такому тоні, завдяки чому вбудовані в деку фари виділяють самокат.
Цей 3-колісний самокат допомагає і вчить дітей знаходити рівновагу. Самокат QPlay Mika ідеально підходить як для дому, так і для подорожей – він займає мало місця. Легка і міцна конструкція гарантують безпеку і комфорт використання. Безсумнівним плюсом є регульоване кермо, щоб рости разом з дитиною.
Самокат тренує моторику, силу і м'язи ніг, піклується про координацію рухів. Завдяки цьому дитина буде правильно і швидко розвиватися. Однак найголовнішою його перевагою є веселощі, які він забезпечує дітям.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ:
- Компактне складання в дорозі
- Легкий сталевий штифт
- Широка платформа, що світиться
- Контроль балансу тіла за допомогою гнучкої системи керування кермом скутера
- світлодіодні ліхтарі, вбудовані в платформу в кольорах самоката, можна змінювати кнопкою (під платформою),
- 3 режими: повна світловіддача, низька частота і швидке світло
- 3 колеса
- Регульована 3-ступінчаста рукоятка
- Обмежувач рульового колеса з системою повернення
- М'яке кермо росте разом з дитиною
- Зручні нековзні ручки з чохлами
- Гумові колеса з якісного пластику забезпечують належне зчеплення з дорогою
- Заднє ножне гальмо
- Максимальна вага користувача: 50 кг
- Знімне кермо за допомогою натискання та витягування
- Колір: синій, зелений, рожевий, червоний
- Вікова класифікація: 24М - 60М
- Необхідні батареї: 4 батарейки типу ААА (не входять в комплект)
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
РОЗМІРИ ВИРОБУ:
- Загальна висота: 71,5 см
- Висота – кроки регулювання: 66,6 см / 69 см / 71,5 см
- Ширина керма: 29 см
- Загальна довжина: 55 см
- Довжина платформи: 29 см
- Ширина платформи: 17 см
- Висота платформи від землі: 6 см
- Діаметр переднього колеса: 12 см
- Залиште коло 30 см
- Діаметр заднього колеса: 8.5 см
- Вага: 2.7 кг
- EN 14619.
ПАКУВАННЯ:
- Висота: 56cm
- Ширина: 19 см
- Довжина: 31 см
- Вага: 3.7 кг
- Посібник входить до комплекту виробу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | QPlay |
| Цвет | Красный |
| Количество колес | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5061047481172 |
| Вес | 2.7 кг |
| Вага в упаковці, кг | 3,7 кг |
| Возраст | 2 роки;3 роки;4 роки;5 років |
| Тормоз | Заднє ножне гальмо |
| Диаметр колес | переднього колеса: 12 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал | Металл |
| Материал колес | Резина |
| Розміри | Загальна висота: 71,5 см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка;Хлопчик |
| Тип | Обычный |
- Цена: 2 249 ₴


