
Велотренажер спінбайк Horizon 7.0 IC Indoor Cycle 22
65 833,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 7.0 IC 22
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Катайтеся на велосипеді з вашими улюбленими фітнес-інструкторами та транслюйте заняття з популярних додатків за меншу суму з підключеним фітнес-велотренажером 7.0 IC.
Перенесіть фітнес-центр додому на підключеному велотренажері Horizon 7.0IC. Просто підключіть свій телефон або планшет через Bluetooth і не відставайте від улюблених занять їздою на велосипеді за допомогою 100 рівнів опору з електронним керуванням. Включений Bluetooth-діапазон вимірювання частоти пульсу, подвійний тримач для пляшки з водою та затискні педалі пропонують усі додаткові можливості для повного занурення в тренування з додатками, які вам подобаються.
- 100 рівнів опору, які контролюються одним натисканням кнопки, щоб ви могли легко йти в ногу з улюбленими заняттями;
- Прецизійний алюмінієвий маховик і система магнітного опору забезпечують плавну і тиху їзду;
- Універсальні двосторонні педалі з клітками для носків і затискачами SPD дозволяють вибрати, як ви хочете кататися;
- Великий чіткий висококонтрастний дисплей із усіма важливими показниками;
- Відстежується зворотний зв’язок: опір, частота педалей, частота серцевих скорочень, вати, час, відстань, калорії та швидкість;
- Регульовані в 4 напрямках кермо та сидіння для точної посадки;
- Компактні розміри;
- Подвійні тримачі для пляшок з водою.
Основні характеристики
- Педалі - двосторонні педалі з кліпсами SPD;
- Тип сидіння Шосейне сідло в гоночному стилі;
- Регулювання сидіння - горизонтальне/вертикальне;
- Кермо- багатопозиційні ручки;
- Система опору - Магнітне гальмо ECB;
- Рівні опору: 0 - 100 з електронним керуванням;
- Вага маховика - 13 кг;
- Вимірювання пульсу - Ремінь з вимірюванням пульсу;
- Подвійний тримач для пляшок з водою, режим енергозбереження, стійка для планшета, транспортувальні колеса, зарядка через USB (1 A/5 В);
- Максимальна вага користувача - 136 кг;
- Вага тренажеру - 39,4 кг;
- Розміри в зібраному вигляді (Д x Ш x В) - 119,4 x 53,3 x 119,4 см;
- Розміри транспортування (Д x Ш x В) - 114,3 x 31,75 x 80 см;
- Підключення мобільних пристроїв через Bluetooth;
- USB порт зарядки (Тип А);
- Висококонтрастний РК-дисплей 2,95 x 1,85 дюйма;
- Програми - калорії, відстань, інтервали, вручну, втрата ваги;
- Відображення: калорії, відстань, частота серцевих скорочень, рівень опору, швидкість, час, вати;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horizon |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес маховика | 13 кг |
| Вес (кг) | 39,4 кг |
| Дисплей | Висококонтрастний РК-дисплей 2,95" x 1,85" |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Вертикальні;Спінбайк |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 136 кг |
| Особенности | USB-порт;Вимірювання пульсу;Компенсатори нерівності підлоги;Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки |
| Показ дисплея | калорії, відстань, частота серцевих скорочень, рівень опору, швидкість, час, вати; |
| Программы | спалення калорій, відстань, інтервал, ручна програма, втрата ваги; |
| Регулировка | Сидіння - вертикально/горизонтально |
| Размер | 22 |
| Розміри | 119,4 x 53,3 x 119,4 см |
| Рівні навантаження | 100 |
| Тип | Електромагнітні;Спінбайк |
Информация для заказа
- Цена: 65 833,90 ₴


