Магнітний еліптичний тренажер E580
- Магнітний маховик вагою 4 кг.
- 8 рівнів навантаження, регулюються ручкою.
- Комп’ютер, який відображає основні функції, такі як час, відстань, калорії, швидкість і пульс.
- Розміри - 127 х 60 х 148 см
- Вага нетто/брутто - 31 кг / 33 кг
- Максимальна вага користувача - 100 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EB FIT |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5902431039343 |
| Вес маховика | 4 кг |
| Вес (кг) | 31 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Задньоприводні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальне навантаження, кг | 100 кг |
| Особенности | Вимірювання пульсу;Тримач для пляшки;Підставка для аксесуарів |
| Показання дисплея | час, відстань, калорії, швидкість і пульс |
| Розміри | 127 х 60 х 148 см |
| Рівні навантаження | 8 |
| Тип | Магнітні |
Информация для заказа
- Цена: 14 518,90 ₴



