Еліптичний тренажер Cross Trainer Basic (S1006)
Еліптичний тренажер SPARTAN Basic S1006 має маховик на 5 кг з ручним регулюванням навантаження. Прилад має 8 рівнів навантаження. Пристрій має дуже стійку конструкцію та зручне розташування педалей. Еліптичний тренажер SPARTAN Basic S1006 - це еліптичний велосипед з усіма необхідними функціями для інтенсивних тренувань вдома. Завдяки своєму природному руху і плавній роботі він підходить для ефективного тренування всіх груп м'язів. Еліптичний рух еліптичного тренажера дуже щадний для суглобів. Складний комп'ютер з рідкокристалічним дисплеєм має низку корисних функцій. На дисплеї відображається вся необхідна інформація, така як час, швидкість, відстань, пульс і спалені калорії. Крім того, еліптичний тренажер має вантажопідйомність 100 кг і колеса для зручного транспортування. Завдяки цим властивостям еліптичний тренажер SPARTAN Basic S1006 є популярною моделлю серед вимогливих користувачів як для домашнього використання, так і для професійних тренувань
Параметри:
- Стабільна конструкція
- Магнітна гальмівна система
- 5 кг маховик
- Ручне регулювання навантаження
- Шарикопідшипники
- Довжина кроку 32 см
- 8 рівнів навантаження
- Датчики пульсу в ручках
- LCD дисплей
- Комп'ютер: час, швидкість, відстань, калорії, пульс
- Датчик пульсу
- Рухомі та фіксовані ручки
- Максимальна вага користувача: 100 кг
- Розміри: 108 x 44 x 157 см
- Вага: 25 кг
Австрійський бренд SPARTAN sport є виробником високоякісного спортивного обладнання. Широкий асортимент продукції компанії включає обладнання для силових тренувань, фітнесу, активного спорту та туризму.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Spartan |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 9001741010069 |
| Вес маховика | 5 кг |
| Вес (кг) | 25 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Довжина кроку | 32 см |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Задньоприводні |
| Максимальне навантаження, кг | 100 кг |
| Показання дисплея | час, швидкість, відстань, калорії, пульс |
| Розміри | 108 x 44 x 157 см |
| Рівні навантаження | 8 |
| Тип | Магнітні |
- Цена: 19 358,90 ₴



