Опис продукту
Еліптичний тренажер MASTER E50 Велоергометр 8592833002914 MAS4A171 Еліптичний тренажер MASTER E50 Велоергометр має маховик на 10 кг з електронним регулюванням навантаження. Прилад має 24 рівня навантаження. Пристрій має дуже стійку конструкцію та зручне розташування педалей. Еліптичний тренажер MASTER E50 - це еліптичний тренажер з усіма необхідними функціями для інтенсивних тренувань вдома. Завдяки своєму природному руху і плавній роботі він підходить для ефективного тренування всіх груп м'язів. Еліптичний рух еліптичного тренажера дуже щадний для суглобів. Передача енергії забезпечується системою BeltDrive, що робить пристрій надзвичайно тихим і надійним. На дисплеї відображається вся необхідна інформація, така як час, швидкість, відстань, пульс, спалені калорії, продуктивність і темп.
Специфікація:
- Стабільна конструкція
- BeltDrive - система, яка забезпечує тиху роботу
- Система магнітного опору
- Закрита механічна система
- 10 кг маховик
- Електронний контроль опору
- 3-компонентні шатуни педалей
- Шарикопідшипники
- Довжина ходу 36 см
- 24 рівня навантаження
- Датчики пульсу в ручках
- LCD дисплей з підсвічуванням
- Комп’ютер: час, швидкість, відстань, калорії, пульс, продуктивність і темп
- 12 попередньо визначених програм
- 4 програми пульсу
- 4 програми користувача
- Динамік і вхід для підключення MP3
- Транспортні колеса
- Стандарт: HC-EN957
- Максимальна вага користувача: 150 кг
- Розміри: 130 x 61 x 161 см
- Вага: 46,9 кг
- вага з упаковкою: 50,90 кг
- розмір упаковки: 61 х 130 х 161 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Мастер-Спорт |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8592833002914 |
| Вес маховика | 10 кг |
| Вес (кг) | 46,9 кг |
| Габарити упаковки | 61 х 130 х 161 см |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Довжина кроку | 36 см |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Задньоприводні |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Количество программ | 12 |
| Максимальне навантаження, кг | 150 кг |
| Особенности | Вбудована аудіосистема;Транспортувальні ролики;Вимірювання пульсу |
| Показання дисплея | час, швидкість, відстань, калорії, пульс, продуктивність і темп |
| Программы | 4 програми пульсу |
| Розміри | 130 x 61 x 161 см |
| Рівні навантаження | 24 |
| Тип | Магнітні |
- Цена: 40 549 ₴



