Еліптичний тренажер MASTER EC100 Ergometer
Професійний тренувальний еліптичний тренажер MASTER EC100 має маховик 13,5 кг з електронним регулюванням навантаження. Пристрій має вантажопідйомність 40 градусів. Пристрій має дуже стійку структуру. Це еліптичний тренажер з усіма необхідними функціями. Комп’ютер із рідкокристалічним дисплеєм має низку корисних функцій. На дисплеї відображається така інформація, як час, швидкість, відстань, пульс, спалені калорії, продуктивність і темп. Комп'ютер має графічну симуляцію бігу на 400 метрів і бездротовий пояс JUNSO. Він має 9 програм (5 попередньо встановлених, програма користувача, дві програми, адаптовані до серцевого ритму, програма, що адаптується до фізичної та фізичної підготовки).
Технічний опис:
- Стабільна конструкція
- Магнітна гальмівна система
- Маховик 13,5 кг
- електронний контроль навантаження
- Підшипники машин
- Довжина кроку 50 см
- навантаження 40 градусів
- Датчики пульсу в ручках
- LCD дисплей
- Комп’ютер: час, швидкість, відстань, калорії, пульс, продуктивність і темп
- 9 програм (5 попередньо встановлених, програма користувача, дві програми, адаптовані до серцевого ритму, програма, що адаптується до фізичної та фізичної підготовки
- Програма жирової тканини Fat Body Control
- Графічний дисплей, що імітує 400-метрове коло
- JUNSO - Бездротовий нагрудний ремінь для вимірювання пульсу
- Рухомі та фіксовані ручки
- Транспортні колеса
- Вантажопідйомність: 150 кг
- Розміри: 198 x 70 x 170 см
- Вага: 109 кг
- Комерційне використання
- Під час тренування еліптичний тренажер виробляє достатньо енергії для живлення, тому йому не потрібно додаткового живлення.
- Стандарти: SA-EN957
- Комерційна гарантія ф
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Мастер-Спорт |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8592833000330 |
| Вес маховика | 13,5 кг |
| Вес (кг) | 109 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Довжина кроку | 50 см |
| Класс | Професійні;Домашні |
| Конструкция | Передньоприводні |
| Количество программ | 9 |
| Максимальне навантаження, кг | 150 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Вимірювання пульсу |
| Показання дисплея | час, швидкість, відстань, калорії, пульс, продуктивність і темп |
| Программы | 5 попередньо встановлених, програма користувача, дві програми, адаптовані до серцевого ритму, програма, що адаптується до фізичної та фізичної підготовки |
| Розміри | 198 x 70 x 170 см |
| Тип | Магнітні |
Информация для заказа
- Цена: 194 753,90 ₴



