Механічна бігова доріжка vidaXL
Бігова доріжка дозволяє вам тренуватися в комфорті власного дому, коли захочете.
Розмір бігової поверхні 93 х 36 см. Під час ходьби ви рухаєте бігове полотно. Чим швидше ви йдете, тим швидше рухається ремінь. Нековзка бігова поверхня зручна і безпечна. Включений монітор відстежує швидкість, час тренування, відстань і спалені калорії. Завдяки складній конструкції бігова доріжка не займає багато місця при зберіганні. Два маховика забезпечують плавність руху користувача. Крім того, ніжки пристрою регулюються по висоті, тому ви можете регулювати кут нахилу бігового полотна.
Тренуйтеся та покращуйте свою фізичну форму за допомогою компактної складної бігової доріжки!
- Чорний колір
- Матеріал рами: пофарбована сталь
- Матеріал, з якого виготовлений пояс: ПВХ + поліетилен
- Загальні розміри: 100 x 53 x 105 см (Д x Ш x В)
- Розміри в складеному вигляді: 37 x 53 x 115 см (Д x Ш x В)
- Розміри бігової стрічки: 93 x 36 см (Д x Ш)
- Вага: 14,8 кг
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Механічна стійкість
- Можливість складання полегшує зберігання
- З колесами для зручного транспортування
- Регульовані ніжки дозволяють легко встановити кут, під яким можна бігати
- Легка збірка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | vidaXL |
| Особенности | Транспортировочные ролики |
| Тип | Механическая |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8718475936015 |
| Вес (кг) | 14,8 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Складані |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Показання дисплея | час, відстань, швидкість, спалення калорій |
| Розмір бігового полотна | 93 x 36 см (Д x Ш) |
| Розміри в робочому вигляді | 100 x 53 x 105 см (Д x Ш x В) |
| Розміри в складеному вигляді | 37 x 53 x 115 см (Д x Ш x В) |
Информация для заказа
- Цена: 21 558,90 ₴



