
Механічна бігова доріжка Everfit TFK-SLIM-MAG
19 908,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 42993
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Бігова доріжка EVERFIT TFK-SLIM-MAG
Характеристика
- Бігова доріжка механічна 38 х 102 см - товщина стрічки 1,2 мм
- Маховик - 6 кг
- Гальмівна система магнітна з 8-ступінчастим регулюванням опору
- Датчики пульсу вбудовані в ручки
- Функція швидкість - частота серцевих скорочень - відстань - час - калорії
- LCD екран 122 х 72 мм
- Максимальна вага користувача 100 кг
- Вага 21 кг
- Розміри 119 х 62 х 125 см
- Розміри в складеному вигляді: 28 х 62 х 123 см
- Транспортні колеса
- Загальна вага 23,5 кг
- Розмір упаковки 131 х 58 х 23,5 см
- Відповідає CE-ROHS-EN957
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Everfit |
| Тип | Механическая |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8029975960234 |
| Вес (кг) | 21 кг |
| Габарити упаковки | 131 х 58 х 23,5 см |
| Дисплей | LCD екран 122 х 72 мм |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Складані |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Особенности | Регулювання кута нахилу |
| Регулировка угла наклона | Механічна |
| Розмір бігового полотна | 38 х 102 см |
| Розміри в складеному вигляді | 28 х 62 х 123 см |
Информация для заказа
- Цена: 19 908,90 ₴


