
Електрична бігова доріжка Halo-Fit X150
18 148,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: X150
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Опис продукту
Бігова доріжка HALO-FIT X150 - ідеальний пристрій для домашніх тренувань. Широке бігове полотно розміром 105 х 42 см, широкий діапазон швидкості від 1 до 12 км/год і потужний двигун 1,5 к.с.
Все це дозволяє проводити ефективні тренування людям будь-якого віку, незалежно від зросту та спортивного рівня. Максимальне навантаження 110 кг.
Якісна система амортизації забезпечує комфорт ваших суглобів, а складні ручки забезпечують додаткову безпеку під час тренувань.
У комплект також входить пульт, який дозволяє регулювати швидкість.
На дисплеї відображаються всі основні параметри тренування: швидкість, час, пройдена відстань, пульс, витрачені калорії.
Вимірювання пульсу здійснюється за допомогою вбудованих в ручки сенсорних датчиків.
Бігову доріжку легко переміщати завдяки транспортувальним роликам, а невелика висота (16 см) дозволяє легко зберігати її під ліжком або диваном.
Бігова доріжка HALO-FIT X150 - ідеальне рішення для всієї родини.
Технічні дані
Швидкість 12,0 км/год
Посібник доступний польською мовою
Крок регулювання швидкості кожні 0,1 км/год
Потужність двигуна 1,50 к.с
Максимальне навантаження 110,0 кг
Режими програми: ручний
Довжина бігового полотна 105 см
Ширина бігового полотна 42 см
Розмір бігового полотна 105х42 см
Товщина бігового полотна 1,6 мм
Амортизація пояса: є
Є змащення бігового ременя
Ручна система змащування бігового полотна
Товщина деки 16 мм
Монітор серцевого ритму: доступний
Підставка для планшета: в наявності
Консоль з багатофункціональним РК-дисплеєм
Показання, що відображаються на консолі: час/відстань/швидкість/пульс/калорії
Каркас: металевий
В наявності транспортувальні ролики
Функція складання: є
Мультимедіа: немає
Роз'єми: немає
Вага нетто 26,0 кг
Маса брутто 29,0 кг
Живлення: 220 В
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5905692781426 |
| Вес (кг) | 26 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Складані |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальная скорость | 12 км/год |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Особенности | Тримач для пляшки;Транспортувальні ролики;Вимірювання пульсу |
| Показання дисплея | час, відстань, швидкість, пульск. алорії |
| Мощность двигателя | 1.5 к. с. |
| Розмір бігового полотна | 105х42 см |
- Цена: 18 148,90 ₴


