Магнітна бігова доріжка з вимірюванням серцевого ритму
Магнітна бігова доріжка Spartan Sport 035 | призначений для тренувань в домашньому тренажерному залі.
Стрічка бігової доріжки приводиться в рух маховиком масою 6 кг, розташованим в передній частині пристрою, в результаті власної роботи м'язів ніг.
Магнітна бігова доріжка Spartan Sport 035 | магнітна гальмівна система дозволяє регулювати опір під час тренувань на 8 рівнях.
Великий РК-дисплей відображає вимірювання під час тренування: кількість спалених калорій, пульс, час, швидкість, дистанцію, а також додатково має функцію СКАНУВАННЯ.
Кут нахилу бігової поверхні можна встановити в трьох положеннях. Для зручності переміщення та зберігання бігова доріжка має вбудовані транспортувальні колеса та складається.
Технічні дані | магнітна бігова доріжка Spartan Sport 035:
- допустиме навантаження | 110 кг
- вага приблизно | 39 кг
- розміри бігового полотна | 120 х 36 см
- розміри бігової доріжки | 141 х 66 х 131 см
- розміри бігової доріжки в складеному вигляді (по вертикалі) | 52 х 66 х 148 см
- магнітна гальмівна система
- магнітне колесо | вага 6 кг
- транспортні колеса
- складаний
- 8 рівнів регулювання опору
- 2 рівня регулювання висоти
- сертифікати безпеки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spartan |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 9001741012711 |
| Вес (кг) | 39 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Складані |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Регулювання кута нахилу |
| Показання дисплея | кількість спалених калорій, пульс, час, швидкість, дистанцію, а також додатково має функцію СКАНУВАННЯ |
| Розмір бігового полотна | 120 х 36 см |
| Розміри в робочому вигляді | 141 х 66 х 131 см |
| Розміри в складеному вигляді | 52 х 66 х 148 см |
| Тип | Магнітні |
Информация для заказа
- Цена: 23 318,90 ₴



