Бігова доріжка Urevo U1, чорна
- Площа ходової тканини: 1200 х 420 мм
- Максимальне навантаження: 90 кг
- Допустимий вік: від 14 до 60 років
- Мінімальна швидкість: 0,8 км/год
- Максимальна швидкість: 6,0 км/год
- Номінальна напруга: 220В
- Номінальна потужність: 560 Вт
- Площа ходової тканини: 1200 х 420 мм
- Максимальне навантаження: 90 кг
- Допустимий вік: від 14 до 60 років
- Мінімальна швидкість: 0,8 км/год
- Максимальна швидкість: 6,0 км/год
- Номінальна напруга: 220В
- Номінальна потужність: 560 Вт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 6941413214094 |
| Вес (кг) | 25 кг |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Нескладані |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальная скорость | 6 км/год |
| Максимальная нагрузка | 90 кг |
| Розмір бігового полотна | 1200 х 420 мм |
Информация для заказа
- Цена: 16 058,90 ₴



