
Електрична бігова доріжка Master Wood F-05
43 338,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Wood F-05
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис продукту
Електрична бігова доріжка MASTER - дерев'яна 8592833007797 MAS-F05 Бігова доріжка MASTER F-05 - електрична бігова доріжка з дерев'яними елементами - один з найпрактичніших домашніх тренажерів.
Він призначений для користувачів, яким потрібна бігова доріжка з унікальною дерев’яною обробкою, конструкцією та мінімальним місцем для зберігання. Сучасний зовнішній вигляд і класичні кольори роблять електричну бігову доріжку ідеальною для будь-якого інтер'єру.
Технічні дані:
- Швидкість: 0,8 - 6,5 км/год
- Бігова зона: 98 х 40 см
- Транспортні колеса
- Складна дерев'яна ручка
- Управління через пульт дистанційного керування або смартфон через додаток
- Додаток Van Fit - безкоштовно завантажити в App Store і Google Play
- Клас HC-EN57
- Розміри: 139,5 х 58 х 111 см
- Бігова доріжка в складеному вигляді: 144 x 58 x 25 см
- Живлення: 230 В
- Вага: 34,9 кг
- Максимальна вага користувача: 100 кг
- Максимальний зріст користувача: без обмежень
- Вага з упаковкою: 43,50 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мастер-Спорт |
| Особенности | Транспортировочные ролики |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8592833007797 |
| Вес (кг) | 43 кг |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Складані |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Максимальная скорость | 6,5 км/год |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Мощность двигателя | 0,75 км |
| Розмір бігового полотна | 98 х 40 см |
| Розміри в робочому вигляді | 139,5 х 58 х 111 см |
| Розміри в складеному вигляді | 144 x 58 x 25 см |
Информация для заказа
- Цена: 43 338,90 ₴


