Електрична бігова доріжка W500 з масажером
У структуру бігової доріжки W500 Energetic Body вбудований масажер, завдяки чому пристрій поєднує в собі можливість бігових тренувань і стимуляцію м'язів за допомогою роботи масажного пояса. Це рішення чудово працює в квартирі та невеликому домашньому тренажерному залі, де важко знайти місце для зручного встановлення окремої вібраційної платформи.
Бігова доріжка має міцну конструкцію, що забезпечує безпеку тренувань. Комп'ютер з РК-дисплеєм пропонує 12 різних програм, а динамік для підключення MP3-плеєра дозволяє бігати під час прослуховування улюбленої музики.
Інформація про модель:
- Двигун: 2.0HP Максимальне навантаження: 110 кг.
- РК-дисплей: швидкість / відстань / час / ккал / пульс, швидкість: 1-12 км / год
- Розміри: 1550x720x1300 мм
- Розміри стрічки: 1200х420 мм;
- Зручна гідравлічна система складання; 12 внутрішніх інтелектуальних спортивних програм.
- Вбудований динамік для підключення MP3.
- Масажер
- 2 шт. VDB завантажує 1 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EB FIT |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5902431003627 |
| Вес (кг) | 58 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Складані |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальная скорость | 12 км/год |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Особенности | Вимірювання пульсу;USB-порт;Транспортувальні ролики;Компенсатори нерівності підлоги;Вбудована аудіосистема;Вібромасажер |
| Показання дисплея | час, відстань, швидкість, пульс, калорії |
| Мощность двигателя | 2.0HP |
| Программы | 12 внутрішніх інтелектуальних спортивних програм |
| Розмір бігового полотна | 1200х420 мм |
| Розміри в робочому вигляді | 1550x720x1300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 33 988,90 ₴



