
Електрична бігова доріжка Jkexer Centra 238
56 978,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: Centra 238
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Бігова доріжка JKexer Centra 238
Незалежно від того, чи ваша мета – схуднення чи тренування, бігова доріжка Centra 238 надасть вам усі необхідні інструменти, які вам знадобляться в комфорті вашого дому. Дисплей консолі оснащений 4,5-дюймовим РК-дисплеєм із синім підсвічуванням і 64 попередньо запрограмованими програмами для користувачів будь-якого рівня фізичної підготовки. Інші зручні функції включають кнопки прямого доступу до швидкості та нахилу для швидкої зміни тренування, зручні елементи керування швидкістю та нахилом на кермі та динаміки HD для ваших улюблених мелодій.
Двигун 1.0 CHP забезпечує швидкість до 14 км/год, а користувачі також можуть регулювати великий ремінь розміром 425 x 1200 мм, щоб нахилити рівні від 1 до 15 рівнів для максимальної різноманітності тренувань. Коли бігова доріжка не використовується, її можна легко скласти.
Він оснащений гумовими амортизаторами для мінімального удару та ефективного тренування. Завдяки цьому тренажеру ви можете тренуватися, не турбуючись про навантаження на суглоби. Він ідеально підходить для тих, хто шукає складне тренування, яке розроблено для зменшення навантаження на коліна, стегна та щиколотки.
- Двигун постійного струму потужністю 1,0 HP
- Діапазон швидкості: 1 ~ 14 км/год
- Діапазон нахилу: 15 рівнів нахилу двигуна
- Поточний розмір: 420 х 1200 мм
- Дисплей комп'ютера: LCD 4,5" з блакитним підсвічуванням
- Функції комп'ютера: швидкість, нахил, дистанція, калорії, пульс, час
- Комп’ютерна програма: 64 пресети, 3 цілі та рівень жиру в організмі
- З кнопкою швидкої швидкості/нахилу
- З аудіовходом і HD-динаміком
- З тримачем для планшета
- З кнопкою швидкості/нахилу на кермі
- Максимальна вага користувача: 100 кг
- Розмір: 1620 (Д) X 710 (Ш) X 1330 (В) мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JKExer |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5902884907800 |
| Вес (кг) | 54 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Зміна кутів нахилу | 15 рівнів |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Складані |
| Максимальная скорость | 14 км/год |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Особенности | Підставка для аксесуарів;Транспортувальні ролики;Тримач для пляшки;Регулювання кута нахилу;Вбудована аудіосистема |
| Показання дисплея | швидкість, нахил, дистанція, калорії, пульс, час |
| Мощность двигателя | 1,0 HP |
| Программы | 64 пресети, 3 цілі та рівень жиру в організмі |
| Регулировка угла наклона | Електрична |
| Розмір бігового полотна | 420 х 1200 мм |
| Розміри в робочому вигляді | 1620 (Д) X 710 (Ш) X 1330 (В) мм |
- Цена: 56 978,90 ₴


